› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Magda Gessler dziękuje. Otrzyma statuetkę „Osobowości i Sukcesy Roku 2018”

› bieżące 9 miesięcy temu    4.04.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Magda Gessler dziękuje. Otrzyma statuetkę „Osobowości i Sukcesy Roku 2018”  fot. Made in Elbląg /http://osobowosciisukcesy.pl

W najbliższą sobotę (7.04) Magda Gessler podczas Wielkiej Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2018” odbierze statuetkę Super Osobowość. Restauratorka, gdy tylko się dowiedziała, poinformowała o tym na Facebooku. Odwiedzała Elbląg podczas swoich „Kuchennych rewolucji” i nie tylko (kolacja w Duchówce i wizyta w Domu Królów). 

Magda Gessler dziś (4.04) podzieliła się ze swoimi fanami radosną nowiną, że w najbliższą sobotę (7.04) podczas Wielkiej Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2018” odbierze statuetkę Super Osobowość. 

Dowiedziałam się dzisiaj  Strasznie mnie to ucieszyło i zaskoczyło  Dziękuję Wam wszystkim. Jesteście wspaniali Besos (buziaki)

- napisała pani Magda. 

Fani oszaleli z radości: 

To się należy, za wspaniałą pracę na rzecz zdrowia. Za to, że uświadamia jak ryzykujemy w byle jakiej restauracji. Uczy nas i restauratorów. Order orła białego  

Jest Pani unikatową oraz niesamowicie pozytywną osobowością w tym nudnym, pełnym fałszywości świecie medialnym. 

Po raz pierwszy Magda Gessler z ekipą telewizyjną do Elbląga przyjechała do restauracji Viki Lektico" - zamienionej później w „Szprotę”. Chociaż restauratorka nie podpisała się pod zmianami w lokalu, o tym co działo się w czasie kręcenia programu, długo dyskutowali elblążanie.

Magda Gessler odwiedziła także restaurację „Figaro”, przy ul. 3 Maja. Po kuchennej rewolucji zmieniała nazwę na „Duchówka”. Potem restauratorka przyjechała aby: "zaproponować Wam nowe dania na wiosnę. Zarezerwuj miejsce już dziś ! - apelowali  na Facebooku właściciele "Duchówki". Nie zawiedli się limit zgłoszeń wyczerpał się prawie natychmiast. 
Znana restauratorka Magda Gessler odwiedziła także Elbląg, by spotkać się z zespołem restauracji Dom Królów. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 3
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kierownik
9 miesięcy temu 1
Gratulacje... Osobowość roku, śmiechu warte... Promocja zdrowia... Osobowość biznesu - zgoda Celebrytka 10 lecia - zgoda, ale osobowość roku?? Chyba że to spóźniony żart na prima aprilis
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.