› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Marta Gałuszewska ma szansę na 100 tys. zł nagrody. Prowadzi w plebiscycie na najlepsze wykonania w The Voice of Poland (+wideo)

› rozrywka ponad rok temu    9.11.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Marta Gałuszewska ma szansę na 100 tys. zł nagrody. Prowadzi w plebiscycie na najlepsze wykonania w The Voice of Poland (+wideo) fot. Voice of Poland

Marta Gałuszewska, pochodząca z Elbląga świetnie sobie radzi w The Voice of Poland. Teraz prowadzi w plebiscycie na najlepsze wykonania w tym programie za zaśpiewanie piosenki "I See Fire". Nagrodą jest specjalna statuetka ESKA Music Awards i aż 100 tys. zł na promocję swojej muzyki. 

Nie tylko są nagrody dla artystów, ale głosujących. Zwycięzca każdej edycji konkursu otrzyma dwie wejściówki na programy LIVE Voice of Poland – Edycja Jesień 2017.
 
Aby zagłosować na Martę kliknij tutaj. Na oddanie głosu masz czas do 21 listopada do godz. 19. 

W celu wzięcia udziału w danej edycji Konkursu należy w dniach 26.10.2017 r. od godz. 10:00 do dnia 21.11.2017 r. do godz. 19:00 dokonać zgłoszenia do Konkursu przez wypełnienie formularza dostępnego na stronie http://vop.eska.pl/  oraz oddania głosu na wykonania piosenek z The Voice Of Poland na eska.pl.

Wypełnienie formularza będzie polegać na odpowiedzi na pytanie: „Zobacz Voice of Poland na żywo! Zostaw uzasadnienie głosu i łap podwójną wejściówkę na najbliższy program!” Dodatkowo uczestnik podaje imię oraz numer telefonu kontaktowego. Uczestnik zobowiązany jest posiadać pełnię praw do tekstu przesłanego do Konkursu

- czytamy w regulaminie konkursu.

Można głosować także na stronie radia Zet klikając tutaj

Zdaniem słuchaczy RadiaZet:

największe szanse na końcowe zwycięstwo w The Voice of Poland mają Marta Gałuszewska (drużyna Michała Szpaka) i Artur Wołk-Lewanowicz (drużyna Andrzeja Piasecznego). Uczestnicy uzyskali po 21 proc. głosów. Za nimi uplasowała się Aga Dębowska (12 proc.).

- czytamy na stronie rozgłośni. 

Przypomnijmy, że Marta Gałuszewska swoim wykonaniem piosenki "I SeeFire" obróciła wszystkie fotele jurorów w The Voice of Poland. Marta zdecydowała się, że wstąpi do drużyny Michała Szpaka. Wykonanie Marty Gałuszewskiej piosenki „I see Fire” w sieci bije rekordy popularności - 1,6 miliona wyswietleń. Wystąpiła również ostatnio w programie Pytanie na Śniadanie, gdzie również zaśpiewała piosenkę „I See Fire”.
Posłuchaj jak śpiewa Marta Gałuszewska.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.