› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

galeria zdjęć

wszystkie ›

Mężczyzna porwał trzyletniego chłopca

26 dni temu    22.12.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Mężczyzna porwał trzyletniego chłopca

Nieprawomocny wyrok w sprawie uprowadzenia kobiety z małoletnim synem. Sąd Rejonowy Gdańsk –Południe w Gdańsku  skazał  24  letniego mężczyznę , któremu  Prokuratura Rejonowa w Pruszczu Gdańskim zarzuciła  pozbawienie wolności kobiety wraz z jej małoletnim synem.

Do zdarzenia doszło 14 maja 2020 roku  w miejscowości Gołębiewko Wielkie. Funkcjonariusze Policji otrzymali zgłoszenie o uprowadzeniu kobiety wraz z trzyletnim  synem. Niezwłocznie zarządzono poszukiwania.

Ustalono, że do  spacerującej  kobiety z dzieckiem podjechał  samochód. Zostali siłą  wepchnięci  do jego wnętrza. Sprawce odjechał z miejsca. Gdy dowiedział się, że została powiadomiona Policja,  wypuścił oboje. Okazał się nim były partner kobiety i ojciec chłopca. Ustalono również, że przed tym zdarzeniem kilkukrotnie nawiązywał kontakt z kobietą  za pośrednictwem aplikacji Messenger, grożąc jej pozbawieniem życia
 

- informuje Grażyna Wawryniuk, pf rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Gdańsku

Został zatrzymany 18 maja 2020 roku. Aktem oskarżenia Prokurator zarzucił mężczyźnie : – bezprawne pozbawienia wolności kobiety oraz jej małoletniego syna – kierowanie wobec kobiety  gróźb pozbawienia życia – nie wykonanie  polecenia i nie zatrzymanie się do kontroli drogowej – nie zastosowana się do zakazu orzeczonego wyrokiem Sądu.

Sąd uznał oskarżonego winnym wszystkich zarzuconych  mu  przestępstw i skazał go na karę łączną 4 lat pozbawienia wolności.

Nieprawomocny wyrok w tej sprawie zapadł w dniu 18 grudnia 2020 roku.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.