› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Miasto aktywnych obywateli - weź udział w projekcie

› bieżące 4 miesiące temu    17.11.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Miasto aktywnych obywateli - weź udział w projekcie fot. Nadesłane

Stowarzyszenie Babska Wyspa zaprasza Panie do udziału w projekcie „Miasto aktywnych obywateli”, realizowanym w Elblągu od maja br. Celem projektu jest zwiększenie zaangażowania społecznego kobiet z Elbląga i powiatu w działania organizacji, inicjatywy lokalne.

W ramach nieodpłatnych zajęć można skorzystać z bogatej oferty warsztatów i spotkań. Są to między innymi warsztaty motywacyjno-rozwojowe, kosmetyczne, kulinarne, zdrowotne, plastyczne. Uzupełnieniem warsztatów są konsultacje indywidualne, podczas których można szerzej porozmawiać o swoich potrzebach i problemach oraz wspólnie poszukać rozwiązań.

Odbywają się także różnorodne spotkania integracyjne, m.in. „Kawiarenka na Wyspie”, gdzie przy kawie i herbacie można mile spędzić czas z koleżankami, pośpiewać czy potańczyć przy ulubionej muzyce. Przewidziane są wspólne wyjścia do teatru, kina i na koncerty.

Projekt będzie realizowany do końca 2023 roku. Aby uzyskać więcej informacji, zainteresowane osoby mogą się kontaktować pod numerem telefonu 537 168 313. Siedziba Stowarzyszenia mieści się w Elblągu przy ul. Płk. Dąbka 140/2-3 (wejście od strony parkingu).

Projekt jest finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.