› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Miski wc podwieszane – poznaj ich zalety i wybierz idealne najlepsze rozwiązanie!

› poradnik 2 miesiące temu    29.07.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Miski wc podwieszane – poznaj ich zalety i wybierz idealne najlepsze rozwiązanie!

Miski wc podwieszane to najczęściej wybierany rodzaj toalet w ostatnich latach. Są cenione za swój nowoczesny i minimalistyczny design, uniwersalność oraz praktyczne walory użytkowe, czyli istotne aspekty, na które najczęściej zwracają uwagę współcześni użytkownicy. Miski wc podwieszane to doskonały wybór zarówno do małych, jak i większych łazienek pozwalający optycznie powiększyć dostępną przestrzeń oraz w wygodny sposób dbać o czystość i higienę łazienki.

Miski wc podwieszane - dlaczego warto wybierać właśnie je?

Podwieszane miski sedesowe są dla większości współczesnych użytkowników rozwiązaniem znacznie estetyczniejszym aniżeli klasyczny kompakt. I rzeczywiście, miska wc podwieszana prezentuje się atrakcyjniej, gdyż jej mało estetyczne części składowe takie, jak m. in. zbiornik spłukiwania wody oraz odpływ, są zabudowane stelażem i starannie ukryte przed wzrokiem. Na zewnętrz widoczna jest natomiast sama starannie wykonana miska. Taka konstrukcja pozwala dodatkowo na optyczne powiększenie łazienki, z kolei zabudowa stelaża może zostać praktycznie wykorzystana jako półka do przechowywania drobnych akcesoriów czy ozdób.

Ogromnym atutem powieszanych misek wc jest także bardzo szeroki wybór dostępnych w sprzedaży rozwiązań. Mnogość ich stylów, kształtów oraz wykończeń pozwala na idealne dopasowanie designu zarówno samej miski wc, jak i przycisku do spłukiwania do indywidualnych preferencji każdego klienta oraz wystroju jego łazienki. Sama obudowa stelaża może zostać natomiast wykończona w zgodzie z aranżacją pomieszczenia. Istotnym powodem przemawiającym o wyborze miski podwieszanej są także kwestie higieniczne - obecność samej miski, która jest zawieszona ponad podłogą, pozwala bowiem na wygodne mycie podłogi, a zabudowane elementy (odpływ, zbiornik spłuczki) są niewidoczne i nie wymagają regularnego czyszczenia.

Miski wc podwieszane – poznaj ich zalety i wybierz idealne najlepsze rozwiązanie!

Konstrukcja rimless w miskach wc podwieszanych

Poszukując idealnego dla siebie rozwiązania, szczególną uwagę warto zwrócić na ofertę marki Roca. Jest to jeden z wiodących producentów ceramiki łazienkowej, w którego asortymencie znajdują się bardzo ciekawe i atrakcyjne wizualnie modele misek podwieszanych. Ich szeroki wybór oraz zróżnicowany design sprawiają, że każdy użytkowników ma szansę wyboru rozwiązania idealnie dostosowanego do jego gustu oraz stylistyki łazienki. Dodatkowo, wszystkie miski wc podwieszane Roca posiadają nowoczesną i niezwykle praktyczną konstrukcję rimless, której zastosowanie pozwala jeszcze lepiej zadbać o higienę korzystania z toalety, zapewnia łatwe i wygodne czyszczenie miski oraz pozwala oszczędzać wodę podczas jej codziennego użytkowania.

Nowoczesne miski wc podwieszane z konstrukcją rimless są pozbawione fizycznego kołnierza, w którym gromadzą się zanieczyszczenia, bakterie oraz inne szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje. Pozwala to na szybkie i sprawne czyszczenie wnętrza miski wc oraz zapewnia wysoki poziom higieny w jej codziennym użytkowaniu. Zastosowany w rozwiązaniach marki Roca specjalny system rozprowadzania wody zapewnia jej spłukiwanie z jeszcze większą siłą oraz równomierne rozprowadzanie wewnątrz miski. Pozwala to na jeszcze skuteczniejsze usuwanie zanieczyszczeń oraz zużywanie mniejszych ilości wody na jedno spłukanie, co z kolei przekłada się bezpośrednio na oszczędności w domowym budżecie.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.