› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Miss Warmii i Mazur! Casting!

› bieżące ponad rok temu    22.11.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Miss Warmii i Mazur! Casting!
Wraz z rokiem 2017 i jubileuszem dwudziestolecia Miss Ziemi Elbląskiej Agencja Lider kończy działalność związaną z organizacją konkursu.
 
Od 2018 roku konkurs zmienia formułę , poszerza zasięg terytorialny i organizowany będzie pod nazwą Miss Warmii i Mazur. Głównym organizatorem wydarzenia będzie firma DGM reprezentowana przez Annę Samsel i Anna Malinowska.
 
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Elbląg już w marcu 2018r. Stanie się centrum najpiękniejszej Miss Polski Regionu Warmińsko - Mazurskiego.
 
W sobotę 25 listopada 2017 r. w siedzibie Szkoły Tańca Broadway przy ul. Willowej 1 w Elblągu odbędzie się pierwszy casting do wyborów Miss Polski Regionu Warmińsko - Mazurskiego. Jest to pierwsza Edycja Wojewódzka organizowana w Naszym pięknym mieście.
 
W eliminacjach mogą wziąć udział panny w wieku 14 – 26 lat, posiadające obywatelstwo polskie oraz charakteryzujące się oryginalną urodą, proporcjonalną sylwetką a także nieposzlakowaną opinią. Dodatkowe atuty, które będzie oceniało jury odpowiedzialne za wybór pretendentek do tytułu Miss Polski Regionu Warmińsko-Mazurskiego to m.in. posiadane talenty, osiągnięcia sportowe, doświadczenie w pracy modelki oraz
zaangażowanie w akcje społeczne.

Na casting zapraszamy wszystkie piękne dziewczyny, które pragną spróbować swoich sił podczas Gali na deskach Teatru im. Alkesandra Sewruka w Elblągu w dniu 24 marca 2017r.  Wybrane dziewczyny zostaną przeszkolone i wezmą udział w regionalnym finale. Zwyciężczyni będzie reprezentować region w wyborach Miss Polski.

Wszelkie informacje są na stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.
 
ZAPRASZAMY !!!
 
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.