› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Możesz wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach fizjoterapeutycznych!

› bieżące ponad rok temu    2.07.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Możesz wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach fizjoterapeutycznych!

Od niedawna elblążanie mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji fizjoterapeutycznych, które odbywają się w centrum naszego miasta. Prowadzi je Natalia Ożubko, magister fizjoterapii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, student OSD Osteopathie Schule Deutschland z filia w Polsce.

Pani Natalia jest jednocześnie absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Swoje doświadczenie zdobywała na licznych praktykach w Szpitalach i innych placówkach związanych ze zdrowiem oraz kursach gdzie doskonaliła swoje umiejętności w pracy z pacjentem. Ostatnie dwa lata współpracowała z zespołem tancerzy baletowych z Gdańskiej Opery Bałtyckiej, jak również z innymi artystami oraz z prywatnym gabinetem Fizjoklinika Paulina Teodorowicz w Gdyni.

Konsultacje mogą dotyczyć problemów z migrenami, bólami głowy, wadami postawy, bólami kręgosłupa szyjnego, piersiowego, lędźwiowego (dyskopatia, rwa kulszowa, przeciążenia), bólami kości krzyżowej i miednicy mniejszej, bóla kończyn dolnych (np. bóle biodra, kolano skoczka, skręcenie stawu skokowego i inne) i górnych (np. cieśń nadgarstka, łokieć tenisisty, zespół bolesnego barku i inne), ale także obrzęków (przykładowo po mastektomii),, problemów gastroenterologicznych: wzdęć, zaparć, refluksu żołądkowo-przełykowy. Z bezpłatnej pomocy mogą skorzystać również kobiety ciężarne i po urodzeniu dziecka (różnego rodzaju dolegliwości). Na pewn tego typu pomoc będzie też wskazana dla osób po odbytych operacjach ortopedycznych.

Bezpłatne konsultacje odbędą się w Leonardo School przy ul Hetmańskiej 15 I-J (pierwsze piętro). w Elblągu w nastepujących dniach:

 • 9 lipca (wtorek) w godz. 15:00 - 20:00
 • 10 lipca (środa) w godzinach 15:00 - 20:00
 • 11 lipca (czwartek) w godzinach 10:00 18:00

Czas trwania bezpłatnej konsultacji: 25 minut. 

Rejestracja i kontakt:

Fizjoterapeuta Natalia Ożubko
telefon: 881576816
e-mail: natalia.ozubko@gmail.com 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.