› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Najlepszy skarbnik w Polsce pracuje w Starostwie Powiatowym w Elblągu

› bieżące 3 miesiące temu    5.06.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Najlepszy skarbnik w Polsce pracuje w Starostwie Powiatowym w Elblągu fot. Starostwo Powiatowe w Elblągu

Edwarda Mazurkiewicz, skarbnik powiatu elbląskiego po raz drugi z rzędu otrzymała tytuł: "Skarbnik Samorządu 2019", w kategorii powiatów do 60 tys. mieszkańców.

Ranking "Skarbnik Samorządu" opiera się na twardych danych. Tu nie ma miejsca na przypadek. Organizatorzy oceniali  precyzyjnie i obiektywnie ocenę zakres odpowiedzialności, charakter podejmowanych zadań oraz złożoność struktury budżetu powiatu w każdej kategorii. Na kluczową rolę skarbnika składa się zarówno umiejętność stosowania skomplikowanych i często niejednoznacznych przepisów prawa, jak i wysokie kompetencje w zarządzaniu zespołem finansowo-księgowym.

Edwarda Mazurkiewicz, skarbnik powiatu elbląskiego po raz drugi z rzędu otrzymała tytuł: "Skarbnik Samorządu", w kategorii powiatów do 60 tys. mieszkańców.

Laur przyznawany jest przez Dziennik Gazeta Prawna. A sam ogólnopolski konkurs odbywa się pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Związku Miast Polskich i Związku Powiatów Polskich.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.