› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Nosidło dla śpiącego dziecka

› poradnik 6 miesięcy temu    29.10.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Nosidło dla śpiącego dziecka

W ostatnich latach wyraźnie widać, że forma rodzicielstwa się zmienia. O ile jeszcze parę lat temu stawialiśmy na chłodny chód, dzisiaj poświęcamy naszym dzieciom mnóstwo czasu i uwagi. Opieka nad dziećmi dzisiaj jest znacznie bardziej świadomym procesem, a nasze dzieci dostają potrzebną im bliskość. Nowy styl wychowywania nie zmienił jednak jednego - potrzeby sprawiania, by życie było jak najprostsze. Dlatego powstają rozwiązania, które mają nam je ułatwić. Jednym z nich jest nosidło Izi Transfer, które umożliwia bezpieczne przenoszenie maluszka pomiędzy wózkiem a fotelikiem.

Współcześnie żyjemy w bardzo szybkim tempie i nawet pojawienie się w naszym życiu dziecka nie zawsze może to zmienić. Można nawet powiedzieć, że w dniu jego narodzin życie dodatkowo przyspiesza. Każdy sposób na jego ułatwienie jest więc na wagę złota - o ile, oczywiście, pozostaje bezpieczny dla dziecka. Multizadaniowi rodzice XXI wieku wykorzystują praktyczne rozwiązania, wśród których znajdziesz m.in. nosidło dla śpiącego dziecka BeSafe. Sprawdza się zwłaszcza wtedy, gdy kilkumiesięczny niemowlak zasnął w samochodzie lub podczas spaceru.

Nosidełko dla noworodka BeSafe Izi Transfer

Nosidło dla dziecka BeSafe Izi Transfer to wygodna i bezpieczna możliwość przeniesienia śpiącego dziecka z samochodu do wózka czy z wózka do domu. Maluszek nie wybudzi się, ponieważ nie zostanie zmieniona jego pozycja podczas wyciągania czy przenoszenia. Nosidełko jest jedynym produktem dostępnym obecnie na rynku, który umożliwia utrzymanie naturalnego kształtu dziecka w czasie jego drzemki. Zostało stworzone z myślą o niemowlętach od 1. dnia do 6. miesiąca życia (dla dziecka o maksymalnej wadze 9 kg). Co warto wiedzieć przed zakupem?

Nowy produkt marki BeSafe gwarantuje dużą wygodę podczas przemieszczania się z niemowlęciem. Nosidełko dla dziecka sprawia, że nie pojawiają się już wątpliwości, czy budzić maluszka i zmierzyć się z jego złym nastrojem, czy też pozwolić mu spać w niewygodnej i niezdrowej pozycji. Jest bardzo praktyczne, gdy potrzebujesz przetransportować kilkumiesięcznego malca pomiędzy samochodem a wózkiem czy łóżeczkiem. Sprawdza się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz samochodu.

Musimy podkreślić, że nosidełko dla niemowlęcia powstało we współpracy z fizjoterapeutami dziecięcymi. Dzięki temu mamy pewność, że przygotowany projekt dostosowuje się do ciała maluszka i jest wsparciem dla jego prawidłowego rozwoju. Warto wiedzieć, że posiada dodatkowe wypełnienie w okolicach główki, co nie tylko podnosi komfort, ale również zabezpiecza w szczególny sposób najważniejszą i najwrażliwszą część ciała. Dzięki temu niemowlak nie budzi się z drzemki, bo czuje się otulony i bezpieczny.

Aby zyskać pewność co do oferowanego produktu, producent zdecydował się skierować nosidło dla dziecka BeSafe na specjalne testy pod kątem bezpieczeństwa. Zostały również przeprowadzone próby wytrzymałościowe, które pozwoliły wybrać najlepszy materiał. Przeszło pozytywnie również test na upuszczenie i otrzymało dobrą ocenę bezpieczeństwa od TÜV. Warto zauważyć, że nowe nosidło do fotelika zostało zaprojektowane tak, by nie kolidowało z jego uprzężą, czyli dziecko włożone do fotelika w iZi Transfer, może być wciąż poprawnie zapięte. Rodzice doceniają je za to, że jest mocne i cieniutkie jednocześnie.

Stworzone przez specjalistów nosidełko dla dziecka dopasowuje się do potrzeb całej rodziny - zarówno dziecka, jak i rodzica. Jest połączeniem wysokiej jakości materiałów - to skutecznie pochłaniający wilgoć TENCEL™, siatka, len i bawełna. Musisz wiedzieć, że osiągnięto standardy oddychalności dopasowane do materacy. Dzięki niewielkiej wadze łatwo je przenosić, a dodatkowym komfortem jest również miękki i elastyczny uchwyt. Nosidełko dla noworodka BeSafe to wyjątkowe wsparcie dla młodych rodziców.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.