› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Odpowiednia pielęgnacja włosów - o czym pamiętać?

› bieżące ponad rok temu    23.05.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Odpowiednia pielęgnacja włosów - o czym pamiętać?

Dbasz o swoje włosy, a mimo to, wciąż nie prezentują się one tak, jakbyś sobie tego życzyła? Diabeł tkwi w szczegółach, a najpewniej w nieodpowiednio dobranej stylizacji. Sprawdź koniecznie, jak dbać o swoje włosy poprawnie i szybko wyeliminuj błędy, które popełniasz na co dzień. Czasem wystarczy bardzo niewiele, by włosy odzyskały dawny blask i były zdrowe, jak nigdy dotąd.

Dlaczego nie wszystkie włosy prezentują się tak samo dobrze?

Za piękną fryzurę w dużej mierze odpowiadają geny, ale nie tylko one wpływają zarówno na ich wzrost, jak i uzyskaną bujność. Do pięknej fryzury potrzeba również zaangażowania i dbałości o szczegóły, a co ważne, pomocne z pewnością okażą się także niezastąpione kosmetyki.

Jeśli dbasz o swoje włosy, ale mimo to wciąż nie prezentują się one tak, jak należy to z pewnością gdzieś popełniasz błąd. Już teraz przekonaj się, jak o nie dbać, o jakich zasadach stylizacji pamiętać i co robić, by Twoja fryzura była wyjątkowa.

Dobierz kosmetyki do włosów, względem indywidualnych preferencji

To nie tylko podstawa pięknych włosów, ale przede wszystkim klucz do sukcesu. Od pięknych włosów oczekujemy wiele, ale i im trzeba nieco pomóc, by faktycznie można było odnieść założony rezultat.

Dobre kosmetyki do włosów nie tylko podtrzymają dotychczasowy stan włosa, ale przede wszystkim odpowiednio je wypielęgnują. Po zastosowaniu odpowiednich kosmetyków, włosy nabierają blasku, często z szorstkich stają się przyjemne w dotyku i co więcej, układają się dużo łatwiej niż dotychczas. To opinia i potwierdzenie wielu kobiet, a jakie kosmetyki do włosów stosować, by uzyskać taki efekt?

Przede wszystkim sięgaj po produkty wysokiej jakości dostępne np. w drogeriach internetowych. Ważne, by kupować tylko takie kosmetyki, które nie obciążą włosa, a także które nadadzą włosom lekkości. Dobrym rozwiązaniem będzie także sięganie po produkty z jednej linii kosmetycznej np. solidnego szamponu i odżywki.

Co robić codziennie, a jakie zabiegi są warte uwagi tylko co jakiś czas?

Codziennie nie trzeba nawet myć włosów, nawet nie jest to wskazane. Mycie powinno się odbywać w odstępach czasu np. co dwa lub co trzy dni. Po wypłukaniu szamponu można nałożyć odżywkę. Dobrym rozwiązaniem są chociażby te, którymi po prostu spryskujemy włosy, ale nie ma reguły. Niektóre z pań, zdecydowanie bardziej cenią sobie odżywki do spłukiwania, które sprawiają, że włosy są jedwabiście lekkie i przyjemne w dotyku.

Nie należy natomiast przesadzać z użyciem maseczek do włosów, które mogą obciążać włosy i powodować ich nadmierne przetłuszczanie.

Co jakiś czas kup kosmetyk, który można zaliczyć do tzw. wyższej półki. W Dr.Max Drogeria znajdziesz ich wiele i co ważne, w naprawdę dobrej cenie. Dzięki temu, stylizację i pielęgnację włosa niemalże na poziomie specjalistycznego salonu SPA masz dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Już wiesz, jak dbać o swoje włosy, by ich wygląd zadziwiał wszystkich dookoła? Koniecznie sięgaj po dobrą pielęgnację. Co jakiś czas skuś się na extra kosmetyk, a Twoje włosy zadziwią Cię swoją subtelnością i uzyskanym urokiem, niczym od fryzjera. Pamiętaj, że piękne włosy to kwintesencja kobiecości!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.