› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Otwarcie sklepu Lidl w Elblągu - Konkurs!

› zapowiedzi ponad rok temu    25.04.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Otwarcie sklepu Lidl w Elblągu - Konkurs!
Już 27 kwietnia o godzinie 8:00 przy ul. Browarnej 75 otwarty zostanie trzeci sklep sieci Lidl w Elblągu. Z okazji otwarcia zapraszamy do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz na zakupy w promocyjnych cenach.
 
W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl m.in.: w ramach „Chrupiące z Pieca” – chleby niezawierające konserwantów oraz pyszne bułki, wędliny „Pikok”, mięso „Rzeźnik” czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”, w tym produkty z linii BIO.
 
Firma Lidl od lat nieustannie współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.
 
W okresie od czwartku 27 kwietnia do niedzieli 7 maja wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.
 
W sklepie Lidl w Elblągu znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!
 
Z okazji nowego otwarcia zorganizowany zostanie festyn. Na klientów czekać będzie m.in. aromatyczna kawa oraz grillowy poczęstunek.
 
Nowy sklep sieci Lidl w Elblągu ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1300 m2. Do obsługi sklepu zatrudnione zostały 23 osoby. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Ponadto dla wygody naszych zmotoryzowanych klientów przygotowaliśmy 50 miejsc parkingowych.
 
„Cieszymy się, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Strategią naszej firmy jest zapewnienie klientom szerokiej oferty produktów wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki w Elblągu” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.
 
W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl
 
W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:
 • odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych
 • gruntowe pompy ciepła
 • oświetlenie LED
Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.
 
Informacje o firmie:
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30 XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70 XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 10 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 600.
 
Dalsze informacje znajdą Państwo na naszych stronach:
 
KONKURS
 

Dla tych, którzy nie mogą się już doczekać przygotowaliśmy konkurs. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – 3 kosze produktów od Lidla. Wystarczy odpowiedzieć dwa, proste pytania:

Superchłonne, delikatne i zapewniające dziecku swobodę ruchów pieluszki dostępne w Lidlu to... ? 

A) Baby Care 
B) Child Dream  
C) Toujours

Opowiedz nam, jaki sport najchętniej uprawia Twoje dziecko i dlaczego?

Aby wziąć udział w konkursie wyślij nam swoją propozycję pod adres: konkursy@elblag.net  a także numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do 27 kwietnia. POWODZENIA!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ dssd
ponad rok temu ocena: 100%  2
Kiedy mozna spodziewaćsię wyników?
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wygrany
ponad rok temu 1
zwycięzcy dostawali maile.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.