› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Perwersyjna sypialnia - kneble do ust

› bieżące 6 miesięcy temu    31.03.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Perwersyjna sypialnia - kneble do ust

Kiedy waniliowy seks przestaje nam wystarczać, szukamy i pragniemy czegoś więcej, a przede wszystkim głębszych doznań i większych wrażeń. Wiele par sięga w tej sytuacji po gadżety erotyczne. To coś nowego, gdy dopada nas rutyna. I nic w tym dziwnego, w końcu wszystko jest dla ludzi. Jeśli chcecie zasmakować świata BDSM i skorzystać ze scenariuszy opartych na dominacji i uległości. Jednym z nich jest zastosowanie knebla, który potrafi nakręcić wiele osób.

Wejdź do świata BDSM 

Podczas ostrzejszego stosunku pod znakiem dominacji i uległości niezwykle trudno jest o to, by osobie zdominowanej nie wyrwał się głośny krzyk. Szczególnie wtedy, gdy na jej pośladkach pejcz pozostawia siarczysty ślad, a nadgarstki są mocno skrępowane kajdankami. Niestety nie zawsze podoba się to osobie, która dominuje w seksie. Jeśli chcemy uciszyć lub nauczyć posłuszeństwa swojego partnera, lub partnerkę, powinniśmy zainwestować w kneble do ust.

Jak wybrać knebel? 

Miłośnicy zabaw w stylu BDSM najchętniej decydują się na kneble kulkowe z kulką wykonaną z plastiku. Po pierwsze jest to nisko porowaty materiał, więc jest niezwykle łatwy w utrzymaniu higieny. Po drugie w przeciwieństwie do metalowych gadżetów nie działa negatywnie na szkliwo zębowe. 

Podczas wyboru odpowiedniego modelu najważniejszy jest materiał. Warto zdecydować się na taki produkt, który łatwo i szybko wyczyścimy np. przy użyciu wody z mydłem lub sprayu dezynfekującego. Do “bezpiecznych” knebli zaliczamy także te wykonane z silikonu, które charakteryzują się brakiem smaku i zapachu. Wbrew pozorom jest to niezwykle istotne w przypadku gadżetów erotycznych, które przez dłuższy czas znajdują się w buzi. Szerokim łukiem warto omijać modele z masy żelowej lub innych tego typu tworzyw. Z reguły mają one intensywny i nieprzyjemny zapach, a także smak. Niestety ten materiał może ulegać rozpuszczeniu i na to trzeba uważać. 

Pamiętajmy także o tym, aby wybrać knebel, którego obwód da się z łatwością regulować. Dzięki temu bez problemu dopasujesz go do swojej głowy, co sprawi, że podczas sesji BDSM będziesz czuć się komfortowo. W przypadku korzystania z knebla, który jest wykonany ze skóry naturalnej lub ekologicznej, powinniśmy używać go wyłącznie z zaufaną osobą, taką, co do której stanu zdrowia nie masz żadnych wątpliwości. Skórzanych materiałów nie da się zdezynfekować, a to niestety może sprzyjać przenoszeniu chorób skórnych. Ciekawy i zróżnicowany asortyment  tego rodzaju produktów oferuje sexshop112.pl

Co z rozmiarem? 

O dziwo w przypadku knebli mniejszy naprawdę oznacza “lepszy”. Tego typu gadżety erotyczne większych rozmiarów mają to do siebie, że mogą być stosowane znacznie krócej niż modele o mniejszych rozmiarach. Poza tym nie wszyscy są w stanie wytrzymać długotrwałe rozciąganie żuchwy. Jeżeli jesteś na początku swojej przygody z BDSM oraz kneblowaniem, sięgnij po knebel o średnicy ok. 4 cm. Takie rozwiązanie pozwoli Ci sprawdzić, czy ten rodzaj doznań jest dla Ciebie. 

Zadbaj o bezpieczeństwo 

Przed rozpoczęciem jakichkolwiek zabaw z użyciem knebla, wypracuj z drugą osobą sygnał bezpieczeństwa. Ponieważ w trakcie zabaw Twój partner nie jest w stanie mówić, wydawane przez niego dźwięki mogą być błędnie zinterpretowane jako element zabawy. Dlatego niezwykle ważne jest ustalenie wyraźnego znaku, najlepiej wizualnego, który będzie informował o tym, że nasz kochanek czuje się niekomfortowo. 

Osobom, które nie są wtajemniczone w świat BDSM, kneble mogą wydawać się wręcz okrutnym gadżetem erotycznym. Gdy przed naszymi oczami pojawia się osoba niezdolna do wyartykułowania jakiekolwiek słowa, od razu na myśl przychodzi nam poniżenie. Okazuje się jednak, że radość z używania knebli może czerpać praktycznie każdy z nas. Wystarczy pomyśleć tylko o tym, jak odebranie mowy może wpłynąć na stosunek, a przede wszystkim ekspresję seksualną. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.