› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Pierścienie erekcyjne – trzy rzeczy, które warto o nich wiedzieć

› bieżące miesiąc temu    12.08.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pierścienie erekcyjne – trzy rzeczy, które warto o nich wiedzieć

Pary coraz częściej sięgają po różnego rodzaju gadżety erotyczne, które pomagają urozmaicić ich życie seksualne. Sporym zainteresowaniem osób przeglądających asortyment sklepów dla dorosłych cieszą się zwłaszcza pierścienie erekcyjne. Nie do końca wiesz, jak działają i jakie doznania mogą zapewnić? Dowiedz się więcej o jednej z najpopularniejszych męskich zabawek erotycznych.

Pomagają wydłużyć stosunek

Nazwa tego gadżetu nie jest przypadkowa i rzeczywiście ma wiele wspólnego z erekcją. Pierścienie ze strony https://szpilkiwsypialni.pl/pierscienie-erekcyjne mogą skutecznie wydłużyć i wzmocnić wzwód. Założenie takiej zabawki zapewnia ucisk, dzięki czemu krew nie odpływa tak szybko z penisa i możliwe jest opóźnienie momentu wytrysku. To z kolei umożliwia dłuższy stosunek, na którym tak bardzo zależy wielu parom.

Wbrew pozorom po pierścienie erekcyjne mogą śmiało sięgać nie tylko panowie, którzy mają problem z przedwczesnym wytryskiem lub utrzymaniem wzwodu. Taki gadżet może sprawdzić się również wtedy, gdy partnerka potrzebuje nieco dłuższej stymulacji. Ponadto może dodać mężczyźnie pewności siebie, zwłaszcza jeśli rzeczywiście czasami zdarzają mu się problemy z erekcją. Stosowanie pierścieni jest w pełni bezpieczne dla obojga partnerów.

Są dostępne w różnych wersjach

W świecie gadżetów erotycznych nie ma miejsca na nudę i dotyczy to też działu z pierścieniami erekcyjnymi. W ofercie sklepu online Szpilki w Sypialni można znaleźć modele z licznymi urozmaiceniami, które zapewnią jeszcze intensywniejsze doznania. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza pierścienie wibrujące, dzięki którym można odkryć zupełnie nowe, nieznane dotąd oblicze seksualnej rozkoszy.

Wyjątkowych przeżyć mogą dostarczyć także modele z wypustkami, które w przyjemny sposób podrażniają ścianki pochwy. Niektóre produkty ze względu na swój wygląd świetnie wpisują się w klimaty BDSM. Ponadto dostępne są gadżety typu lasso, które umożliwiają zmianę rozmiaru pierścienia i to nawet już w trakcie stosunku. Wybór jest tak spory, że znalezienie modelu w pełni odpowiadającego potrzebom pary nie powinno być najmniejszym problemem.

Dają przyjemność także kobiecie

Największą zaletą pierścieni erekcyjnych jest to, że choć są przeznaczone dla panów, to mogą zapewnić niesamowite doznania także paniom. Wibracje, wypustki czy też nawet sama obecność dodatkowej obręczy na członku oznaczają intensywniejszą stymulację, co może pomóc partnerce w szybszym szczytowaniu. Na dodatek orgazm może być silniejszy, zwłaszcza podczas pierwszych eksperymentów z tego typu gadżetami.

Co ciekawe, dostępne są także specjalne pierścienie umożliwiające jednoczesną stymulację łechtaczki. Warto pamiętać, że to właśnie pobudzanie tych okolic jest zazwyczaj najłatwiejszym przepisem na kobiecy orgazm. Mężczyzna również może czerpać przyjemność z korzystania z pierścieni erekcyjnych. Dotyczy to przede wszystkim modeli z opcją wibracji, która przenosi doznania obojga partnerów na zupełnie inny poziom.

fot. materiały prasowe

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.