› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Pokaz makijażu dla seniorek w CSE „Światowid”

› zdrowie i uroda 5 miesięcy temu    29.11.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pokaz makijażu dla seniorek w CSE „Światowid”

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza panie po 60 roku życia na bezpłatny pokaz makijażu.

Perfekcyjny makijaż to prawdziwa sztuka, której uczyć można się wiele lat. Pamiętać należy, że makijaż kobiety dojrzałej powinien być delikatny i wykonany z dużą precyzją.

Susan Sarandon, Brigitte Bardot czy Beata Tyszkiewicz wciąż świetnie wyglądają i pokazują, jak można odejmować sobie lat makijażem. Dlatego na spotkanie Klubu Aktywnego Seniora zaprosiliśmy Elżbietę Dolistowską, makijażystkę oraz założycielkę firmy „Kosmetyczny Start” 

– mówią organizatorzy. 

Klub Aktywnego Seniora działa w ramach projektu „Kultura dla seniora – senior dla kultury”, który otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Uczestniczki warsztatów dowiedzą się m.in., jak wykonać makijaż przeznaczony dla cery dojrzałej, jakich produktów do makijażu używać oraz jak się malować, aby podkreślić kształt, czy kolor oczu. Dodatkową atrakcją będzie makijaż pokazowy wykonany krok po kroku przez prowadzącą warsztaty.

Makijaż kobiety dojrzałej ma na celu odświeżenie i ożywienie twarzy. Ważnym jego elementem jest odpowiednie nawilżenie skóry oraz wykorzystanie matowych kosmetyków, które nie będą eksponować zachodzących zmian.

– tłumaczy Elżbieta Dolistowska.

Elżbieta Dolistowska, wraz z Anną Semrau, od kilku lat działają w branży kosmetycznej tworząc „Kosmetyczny Start” udowadniając sobie i innym, że zmiana na lepsze w życiu każdej kobiety może zacząć się w domu.

Poprawa wyglądu ma duży wpływ na naszą samoocenę oraz wiarę w swoje możliwości, a do tego już tylko mały krok do radości i sukcesu w różnych dziedzinach życia. Projekt „Kosmetyczny Start” daje możliwość każdej kobiecie nauczyć się od podstaw prawidłowej pielęgnacji skóry i makijażu dla samej siebie.
– mówi Elżbieta Dolistowska. 

Spotkanie Klubu Aktywnego Seniora odbędzie się 5 grudnia 2018 r. o godz. 15:00 w Galerii Nobilis. Wstęp jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy poprzez pocztę elektroniczną na adres: dagmara.behrendt-nowicka@swiatowid.elblag.pl lub pod numerem telefonu 55 611 20 59.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.