› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Policjanci wynieśli elblążankę sprzed Sejmu

› bieżące 11 miesięcy temu    21.07.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 4 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. facebook.com

Angelika Domańska, działaczka Partii Zieloni, wcześniej KOD, zamieściła na Facebooku zdjęcie, widać na nim jak policjanci wynoszą ją sprzed Sejmu. Wczoraj (20.07) protestowała w Warszawie przeciwko ustawie o Sądzie Najwyższym.

Angelika Domańska zamieściła swoje zdjęcie na Facebooku. Dostała 61 polubień, dwie osoby udostępniły jej post, a 13 skomentowało. Sama bohaterka zdjęcia napisała:

Ten moment kiedy wracasz o piątej nad ranem, po tym jak policjanci nie mogli się powstrzymać i znowu na rączkach nosili. Ten moment, gdy dostajesz w żebra od opozycjonisty totalnego Sławomira Nitrasa, (gabinet cieni PO - red.) tak się przejął biedak sytuacją w kraju, że musiał żalić się i używając immunitetu rozpychać się pomiędzy policją, a spisywanymi. Opozycja totalnie do d... !!!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 5
  BRAK SŁÓW
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Olo
11 miesięcy temu ocena: 69%  4
A co na to opieka społeczna ! Ta "kobieta" ma dwoje małych dzieci , jak zajmuje sie wychowaniem ich ? Odebrać jej te dzieci i dać do normalnej rodzi a nie w tej patologi . Ona co widzę cały czas jeździ po Polsce i robi rozróby i nie sprawuje należycie opieki nad dziećmi. Czas by MOPS i ośrodek pomocy rodzinie zainterweniowali nim stanie się nieszczęście !
odpowiedz oceń komentarz 9 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Znajomy z facebooka
11 miesięcy temu ocena: 27%  3
Brawo Poseł Jerzy Wilk. Tak trzymać !!! Dziękujemy za głosowanie zgodnie z linią partii PIS za zmianą ustawy o KRS i SN !!! Poseł Jerzy Wilk na prezydenta miasta Elbląg w przyszłych wyborach samorządowych za rok !!! Panie Pośle my wszyscy elblążanie jesteśmy z Pana dumni !!! Za chwilę liczba znajomych z Elbląga na facebooku wzrośnie Panu do 10.000 znajomych z Elbląga. To zaszczyt i honor być Pana znajomym na tym portalu społecznościowym !!! Ta garstka elbląskich zawistników przed sejmem w Warszawie to margines elblążan. Prawdziwy elblążanin zawsze będzie Pana znajomym na facebooku !!! Zwolennicy Posła Wilka na facebooku łączcie się !!!
odpowiedz oceń komentarz 3 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ and
10 miesięcy temu ocena: 100% 2
wilki dom lasu
~ Mietek
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
Gom jeszcze jaj nawsadzac PIS wybory wygrał i czkam na lepszą Polskie jak się nie sprawdzą to przy wyborach przegrają.
odpowiedz oceń komentarz 3 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.