› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Policjantka z Elbląga stanęła na podium. Zajęła II miejsce w maratonie w Dębnie

› policja ponad rok temu    4.04.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Policjantka z Elbląga stanęła na podium. Zajęła II miejsce w maratonie w Dębnie

Trudno by szukać przestępcy, który mógłby jej uciec. Podkomisarz Beata Nienadowska z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu po raz kolejny stanęła na podium. W klasyfikacji kobiet zajęła II miejsce w XV Mistrzostwach Polski Policjantów w Maratonie.

2 kwietnia 2017r. już po raz piętnasty policjanci wspólnie z najlepszymi zawodnikami i zawodniczkami z całej Polski i świata uczestniczyli w maratonie w Dębnie. W trakcie 44 edycji międzynarodowych zmagań na starcie stanęło ponad 2000 zawodników, w tym ponad 100 policjantek i policjantów z całego kraju. Maraton liczył 42 km i 195m. Podkomisarz Beata Nienadowska tę odległość przebiegła w 3 godziny, 42 min. i 38 sek. Tym samym uplasowała się na II miejscu w kategorii kobiet w XV Mistrzostwach Polski Policjantów w Maratonie w Dębnie.

Podkomisarz Beata Nienadowska pracuje w Wydziale Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń KMP w Elblągu. Bieganie to jej pasja, którą rozpoczęła 12 lat temu. Od 10 lat bierze udział w maratonach i jak mówi – zawsze staje na „pudle". Beata nie spoczęła na laurach. Przygotowuje się do ultramaratonu GWiNT, który odbędzie się w maju br. na terenie Wielkopolski. Długość ultramaratonu to 160 km. Już zapowiada, że nie zabraknie jej także na Elbląskiem Biegu Piekarczyka, który odbędzie się w czerwcu. Będzie oczywiście reprezentować elbląską komendę.

Organizatorem XV Mistrzostw Polski Policjantów w Maratonie była Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie i Zarząd Wojewódzki NSZZP województwa zachodniopomorskiego. Honorowym patronatem zawody objął Komendant Główny Policji.

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.