› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Polskie aktorki, uwielbiane przez fanów

miesiąc temu    21.10.2021
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Polskie aktorki, uwielbiane przez fanów

Polski show-biznes pełen jest pięknych i utalentowanych kobiet - aktorek, wokalistek, youtuberek i prezenterek telewizyjnych. Istnieje jednak grupa aktorek, które cieszą się szczególną sympatią fanów. Sprawdź, kto do niej należy!

Olga Frycz - podziwiana w teatrze i na ekranie

Olga Frycz to aktorka młodego pokolenia, córka znanego aktora Jana Frycza. Jej umiejętności można podziwiać zarówno na deskach teatru, jak i na wielkim ekranie. Olga grała w takich uwielbianych przez widzów filmach jak „Wszystko, co kocham”, „Miłość na wybiegu” czy „Płynące wieżowce”. Fani pokochali ją również za rolę Marysi Jantar w serialu „Dom nad rozlewiskiem”. Prywatnie Olga jest mamą małej Helenki, a obecnie oczekuje drugiego dziecka. Prywatnymi zdjęciami często dzieli się z fanami na Instagramie. 

Maja Ostaszewska - laureatka prestiżowych nagród

Mai Ostaszewskiej nie trzeba prawdopodobnie nikomu przedstawiać. Pochodzi z artystycznej rodziny - jej tato jest muzykiem i założycielem grupy Osjan, dziadek był rzeźbiarzem, a babcia aktorką. Jest buddystką i wegetarianką. 

Maja występuje w wielu polskich produkcjach, zarówno telewizyjnych, jak i kinowych. Doceniana jest nie tylko przez widzów, ale również przez krytyków, co owocuje wieloma prestiżowymi nagrodami. Maja Ostaszewska grała między innymi w takich filmach jak „Katyń”, „Body/Ciało” czy „Pitbull. Nowe porządki” oraz w rozmaitych popularnych serialach: „Na dobre i na złe”, „Czas honoru” i „Diagnoza”. 

Anna Maria Sieklucka - gwiazda „365 dni”

Kolejną wartą uwagi aktorką jest Anna Maria Sieklucka, o której szersza publiczność usłyszała w 2020 roku, gdy zagrała główną postać w głośnym filmie „365 dni”. Od tamtej pory celebrytka cieszy się sporą uwagą mediów oraz zainteresowaniem fanów. Póki co Anna gra przede wszystkim na deskach teatrów, ale z pewnością niebawem znów będzie można zobaczyć ją na dużym ekranie. 

Monika Mrozowska - aktorka i mama

Pamiętasz Majkę z serialu „Rodzina Zastępcza”? W postać tę wcieliła się Monika Mrozowska! Aktorka pojawiła się też w kilku innych lubianych przez widzów produkcjach telewizyjnych, między innymi w takich serialach jak „Hotel 52”, „Na dobre i na złe”, „Klan” czy „Przyjaciółki”. Obecnie skupia się jednak na macierzyństwie, jako że jest mamą czwórki dzieci. Swoim życiem prywatnym chętnie dzieli się z fanami za pomocą profilu na Instagramie. Jest wegetarianką i fanką zdrowego jedzenia.

Artykuł powstał przy współpracy redakcji Styl.fm - portalu o gwiazdach i modzie.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.