› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Pomoc dla pielęgniarki z elbląskiego szpitala. Dziękujemy naszym Czytelnikom!

› bieżące ponad rok temu    14.11.2017
Marcin Mongiałło
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Pomoc dla pielęgniarki z elbląskiego szpitala. Dziękujemy naszym Czytelnikom!

Pani Małgorzata Siwek, mieszkanka Starego Pola, która przez wiele lat mieszkała na ul. Słowackiego w Elblągu, walczy z nowotworem. Na portalu Fundacji Siepomaga prowadzona była zbiórka na specjalistyczne leczenie w niemieckiej klinice. Nie było wiadomo, czy uda się zebrać deklarowaną kwotę, gdyż do końca zbiórki pozostała niecała doba. Wczoraj, 13 listopada, o godzinie 10.30 brakowało jeszcze ok. 30% środków.  Na szczęście, między innymi dzięki Wam, zbiórka zakończyła się powodzeniem! 

W późnych godzinach wieczornych zbiórka została zakończona. Także dzięki naszym Czytelnikom udało się zebrać deklarowaną, potrzebną kwotę. Zebrano 40 052 zł (100,67%). Zbiórkę wsparło 2286 osób. Po raz kolejny nie zawiedliście Dziękujemy!

Przypomnijmy, że pani Małgorzata Siwek, przez wiele lat pracująca jako pielęgniarka w Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II w Elblągu, walczy o życie. Wspierają ją dzieci, które robią wszystko co mogą, aby pomóc swojej mamie. Jak poinformowała nas osoba, która osobiście zna panią Małgorzatę. 46-latka ma 22-letniego syna oraz córeczkę, która uczęszcza do szkoły podstawowej.

Osoba bardzo pomocna, bardzo pracowita i bardzo dobry człowiek

– wspomina koleżankę pani Irena, która poinformowała nas, że jej chora koleżanka potrzebuje pilnej pomocy.

Wczoraj opublikowaliśmy obszerną informację na temat zbiórki prowadzonej przez Fundację Siepomaga. Artykuł cieszył się bardzo dużym powodzeniem. Posty opublikiowane przez nas na facebookowym profilu Elblag.net zostały wyświetlone 23 764 razy. Nasi Czytelnicy udostępnili je ponad 330 razy! Wśród nich byli m.in. administratorzy facebookowego profilu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Postaramy się na bieżąco informować Was o sytuacji pani Małgorzaty. Jeszcze raz dziękujemy! 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Sztonek
ponad rok temu ocena: 0%  1
Nie chcę tu nikogo osądzać czy po kimś jechać. Niech jej pomoże wspaniała służba zdrowia tak zwana NFZ. Przecież płacimy składki całe życie i co z tego mamy ?? ...
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.