› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Pomoc psychologiczna online - co warto o niej wiedzieć?

› bieżące 3 miesiące temu    28.04.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pomoc psychologiczna online - co warto o niej wiedzieć?

W życiu każdego z nas mogą pojawić się problemy i trudne sytuacje, które sprawią, że nasze samopoczucie ulegnie znacznemu pogorszeniu.

W takim przypadku warto zadbać o swoje zdrowie psychiczne i poszukać profesjonalnego wsparcia. Jedną z możliwości, z której możemy skorzystać jest pomoc psychologiczna online. Co warto o niej wiedzieć? Przekonajmy się.

Kiedy warto skorzystać z pomocy psychologa?

Psycholog to specjalista, który pomóc może nam w wielu różnych sytuacjach. Z jego pomocy korzystają osoby, które obserwują u siebie przedłużający się spadek nastroju, drażliwość, bezsenność czy nerwicę. Pomóc może nam również w przepracowaniu trudnych wydarzeń z naszego życia - zarówno tych mających miejsce niedawno, jak i z czasów dzieciństwa. Psycholog może pomóc również parom, które przeżywają kryzys a mimo to chcą nadal walczyć o swój związek. Pomoc psychologa może być również niezastąpiona w przypadku gdy mamy trudności z wychowywaniem dzieci. Więcej przypadków, w których specjalista ten może nam pomóc znajdziesz na stronie https://cplwowska.pl/pomoc-psychologiczna-online/

Jak wygląda sesja z psychologiem online?

Obecnie coraz więcej gabinetów psychologicznych oferuje możliwość skorzystania z pomocy psychologa online. Aby móc skorzystać z takiej usługi wybieramy dogodny dla nas termin i umawiamy wizytę. W wyznaczonym czasie łączymy się z psychologiem przez jeden z popularnych komunikatorów do wideo rozmów. Potrzebujemy do tego komputera z kamerą lub telefonu komórkowego. W przypadku specjalistów z poradni PsychoCare odbywamy rozmowę, która trwa 50 minut. Osoby zainteresowane pomocą mogą zamówić podwójną sesję z psychologiem lub zdecydować się na kontynuowanie terapii w innym terminie. Porada online jest dyskretną, wygodną i bezpieczną alternatywą, dzięki której dostęp do pomocy mają osoby, które mieszkają w miejscu gdzie nie ma gabinetów psychologów.

Podsumowując, psycholog online może pomóc nam w wielu trudnych sytuacjach, które się nam przydarzają. To spore udogodnienie dla wielu osób, które niczym nie różni się od klasycznej terapii. Jeśli więc czujemy się źle warto wziąć pod uwagę taką możliwość.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.