› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Pomóż Wioletcie Urbańskiej dostać się finału Miss Polski!

› strefa miss ponad rok temu    20.06.2017
Maciej Markowski
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Pomóż Wioletcie Urbańskiej dostać się finału Miss Polski!

24 czerwca w Kozienicach poznamy najpiękniejsze kobiety w Polsce, zarówno te dorosłe jak i nastoletnie. W konkursie finałowym Miss Polski Nastolatek wystąpi na pewno Adrianna Gotowicka - II Wicemiss Ziemi Elbląskiej Nastolatek, natomiast o udział w gali finałowej w dalszym ciągu ubiega się Wioletta Urbańska - I Wicemiss Ziemi Elbląskiej. Dorosła kandydatka do korony Miss Polski ma szansę zdobyć Złoty Bilet dla Miss Internetu, który jest równoznaczny z automatycznym awansem do ścisłego finału najważniejszego konkursu piękności w naszym kraju. Internetowe głosowanie potrwa do 23 czerwca.

Miss Internetu to nowość jeżeli chodzi o konkurs Miss Polski. O ten tytuł ubiegało się 38 półfinalistek w kategorii dorosłych oraz 22 finalistki w nastoletnich. Z tym tytułem wiąże się nie tylko samo wyróżnienie, ale przede wszystkim możliwość awansu do finału oraz TOP 10 (wśród nastolatek). Głosowanie podzielono na dwie tury. W pierwszej internauci mogli wysyłać sms-y na swoje faworytki, natomiast dziesięć z nich, które otrzymały największą liczbę głosów, przechodziły do drugiej tury. Głosowanie w tej części rozpoczęło się o północy 20. i potrwa do 23. czerwca (do godziny 20:00), czyli do wyłonienia z grona półfinalistek uczestniczek gali głównej.

Dobrą pozycję wyjściową ma w tym momencie Wioletta Urbańska, która wciąż liczy się w grze o Złoty Bilet do finału. Zajmuje aktualnie drugą pozycję w głosowaniu internetowym zaraz za II Wicemiss Ziemi Pszczyńskiej Klaudią Kluczyk. To daje jej realną możliwość awansu, ale tylko jeśli zbierze więcej głosów od swojej konkurentki. Ażeby pomóc naszej reprezentantce należy wysyłać sms-y o treści MP.33 na numer 7248.

Aktualne wyniki głosowania można znaleźć pod tym adresem.

Przygotowania do gali w Kozienicach obu uczestniczek Miss Ziemi Elbląskiej można śledzić na oficjalnych fan-page'ach:

1. Wioletta Urbańska

2. Adrianna Gotowicka

Zachęcamy do głosowania.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.