› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Pomóżcie ratować naszą mamę. Ma dla kogo żyć

› zdrowie i uroda ponad rok temu    9.01.2018
Grażyna Wosińska
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
Pomóżcie ratować naszą mamę. Ma dla kogo żyć

Bazarek dla Pani Joli to grupa 1,2 tys. osób, które chcą pomóc Jolancie Gałązce z Kadyn, chorej na nowotwór. Apelują one, aby brać udział w licytacji na Facebooku oraz poprzez www.zrzutka.pl wpłacić pieniądze potrzebne na kosztowne leczenie kobiety, matki sześciorga dzieci (najmłodsze ma 11 lat).  

„Bazarek” nie po raz pierwszy organizuje akcje charytatywne: 

Na tej grupie pomogliśmy już Nikosiowi, Kubusiowi. A może teraz pomożemy Pani Joli? 

- czytamy na Facebooku, Bazarek dla Pani Joli. Znajdziemy tam także wystawione na licytację przedmioty lub usługi: bon upominkowy na manicure hybrydowy, szpilki na bal karnawałowy (rozmiar 38) oraz sweter tunika.

Kto nie chce licytować, może pomóc wchodząc na  www.zrzutka.pl

Pani Jola Gałązka pochodzi z Kadyn, od kwietnia 2017 roku choruje na nowotwór, niestety do końca nie wiadomo gdzie znajduje się główne źródło. Nowotwór jest rozsiany praktycznie po całym brzuchu. Lekarze z Gdańskiej kliniki im. Św. Łukasza dają szansę Pani Joli na normalne życie, jednakże potrzebne są na to fundusze i właśnie to będzie naszym celem! Zbieramy pieniążki na bardzo kosztowne leczenie Pani Joli! Kobieta ma sześcioro dzieci: 4 córki i 2 synów, najmłodszy ma 11 lat, nie licząc wnuków.
Pomożemy?!
Wpłaty proszę dokonywać na konto zrzutki 
https://zrzutka.pl/p8n94u 

- apeluje pani Kamila, z Bazarku dla Pani Joli.

O pomoc apeluje rodzina pani Gałązki: 

Zacznę od tego, że w kwietniu tego roku u mamy wykryty nowotwór jajnika, po operacji okazało się że są 2 wielkie guzy z tego jeden pękł i komórki rakowe rozsiały się po całej jamie brzusznej. Lekarze usunęli wszystkie zmiany widoczne makroskopowo. Po dokładnych badaniach stwierdzono również zmiany w węzłach i wątrobie. 

We wrześniu znów trafiła do szpitala z powodu niedrożności jelit (zrosty po pierwszej operacji), gdzie została założona stomia i dopiero podczas tej operacji chirurg onkolog stwierdził ,że na pewno był to nietypowy nowotwór jajnika i, że jak najszybciej trzeba zacząć leczenie chemią, bo choroba robi postępy... Mama nie zdążyła dojść do siebie, a już po 3 tyg podano jej chemię. Teraz czeka ją trzecia z kolei.

Mama jest słaba strasznie schudła, a wyniki nie za ciekawe... Pojawiła się szansa dla mamy w prywatnej klinice w Niemczech, która wspiera tradycyjne metody leczenie, pomogłaby mamie wspomóc organizm między i po chemii, aby mieć dalszą siłę do walki z chorobą, niestety koszty przerosły nasze oczekiwania. 

Bardzo proszę o pomoc w imieniu mamy i całej rodzinny w was jedyna nadzieja . Mama ma nas sześcioro 4 córki i 2 synów najmłodszy 11 lat nie licząc już wnuków . Musi żyć i walczyć bo ma dla kogo proszę pomóżcie nam Ją ratować !!
Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za każde wsparcie

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 2
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (5)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kontrola
ponad rok temu ocena: 100%  5
Tak rozsiany nowotwór pochodzący od jajnika jest efektem zaniedbania tej pani. Coroczne kontrole u lek. ginekologa wraz z badaniem USG pomagają wykryć wszelkie zmiany, jeszcze w stopniu niezagrażające go życiu. I choć mówi się o nim, że to chichy zabójca to tylko i wyłącznie dlatego, że kobiety nie wykonują badań kontrolnych.
odpowiedz oceń komentarz 5 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wkurzona
ponad rok temu ocena: 44%  4
Jak mozna napisac tak cyniczny i podły komentarz {rak] ,co uwazasz ze ci ludzie spią na pieniądzach ?????? na pewno nigdy by nie prosili gdyby mieli ich dosyc.
odpowiedz oceń komentarz 4 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rak
ponad rok temu ocena: 43% 3
Emocje,emocje.Cyniczne i podłe jest żerowanie na emocjach innych. Jestem onkologicznym i wiem co piszę bo przebywam w środowisku makowców, którzy mają świadomość nadchodzącego końca.
~ rak
ponad rok temu ocena: 46%  2
Chcą zarobić kasę od naiwnych "dobrego serca". Czy ci ludzie nie mają wstydu żerować na chorej.Naciąganie w mediach staje się jakąś plagą bezwstydu. Jestem po usunięciu raka z płuc i nerki.Mnie i mojej rodzinie nie przyszła nigdy myśl żerowania na chorobie a potrzeby są duże i chciało by się dłużej żyć.
odpowiedz oceń komentarz 6 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anim
12 miesięcy temu ocena: 100% 1
Ej rak wiesz co takich hejterow jak ty powinno sie .... sluchaj to byla czujas mama Babcia I wiem osobiscie ze gdyby byla mozliwosc uregulowania platnosci za pomoc w badaniach to nie blagaly by corki zmarlej juz kobiety. Nie jest latwo patrzec jak umiera najblizsza osoba . Byc bez radnym w takiej sytuacji to cos tragicznego . Nie zycze nikomu przyjac przez to przez co przeszla ta rodzina !!! Dlatego zastanow sie RAKU zanim poraz Kolejny zaczniesz pisac cos zlego n.a. temat danej rodziny!!!!!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.