› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Postaw na biały uśmiech!

› poradnik 3 miesiące temu    3.07.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Postaw na biały uśmiech!

Zdrowe i piękne zęby to marzenie wszystkich ludzi. Uwalniają od bólu i kompleksów, sprawiają, że uśmiechanie się jej przyjemnością i dodają mnóstwa pewności siebie. Nadal jednak taki uśmiech nie przyjdzie sam z siebie - trzeba o niego zadbać. Dlatego tak ważne są regularne wizyty u dentysty, szeroko pojęta profilaktyka, a także codzienna i staranna higiena jamy ustnej. Niegdyś nie było zbyt wielkiego wyboru - tradycyjne szczoteczki do zębów były wszystkim, na co mógł liczyć człowiek, który chciał zadbać o stan swojego uzębienia. Teraz jednak technologia poszła do przodu - w każdej dziedzinie, także jeśli chodzi o dbałość o jamę ustną. Dlatego istnieją szczoteczki soniczne - produkt, który pozwoli cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem, bez większego wysiłku. Wystarczy po prostu codzienna pielęgnacja jamy ustnej - dokładnie tak, jak w przypadku szczoteczek, które są tradycyjne. Jednak pielęgnacja przy pomocy tych sonicznych słynie jako dokładniejsza.

 1. Zdrowy uśmiech
 2. Szczoteczki soniczne
 3. Zalety szczoteczek sonicznych

Zdrowy uśmiech to biały uśmiech

Białe zęby są oznaką zdrowia i urody - nie zawsze tak jednak było i nie obowiązywało we wszystkich kręgach kulturowych. W dawnej Japonii na przykład zęby specjalnie czerniono, bo choć trudno jest sobie teraz to wyobrazić - niegdyś tam, w tamtym kręgu kulturowym, właśnie czarne zęby były tymi najbardziej pożądanymi. Nie żyjemy jednak w czasach dawnej Japonii. Białe zęby są już jednoznacznym i uniwersalnym wskaźnikiem zdrowia, urody i higieny. Teraz już każdy marzy o tym, by mieć biały uśmiech. I nie ma w tym marzeniu nic złego. A w jego spełnieniu mogą pomóc szczoteczki soniczne.

Postaw na szczoteczki soniczne

Higiena jamy ustnej wcale nie jest rzeczą trudną, żmudną i skomplikowaną. W dodatku wraz z postępem technologicznym można ją sobie znacząco ułatwić. Do tego właśnie służą szczoteczki soniczne. To właśnie one pozwalają cieszyć się zdrowym i białym uśmiechem bez żadnych problemów. Oczywiście, nie zastąpią one wizyt u dentysty, jeśli takie są konieczne, ale mogą pomóc zadbać o profilaktykę zdrowotną w jak najlepszym stopniu.

Dlaczego warto zdecydować się na szczoteczki soniczne?

Postaw na szczoteczki soniczne, jeśli cenisz sobie swoje własne zdrowie i chcesz się cieszyć pięknym, zdrowym i białym uśmiechem. Szczoteczki soniczne pozwolą ci zadbać o higienę jamy ustnej przy zachowaniu najwyższych standardów higienicznych. W ten sposób będziesz mógł czyścić zęby skuteczniej i szybciej - co też ma przecież duże znaczenie dla codziennej pielęgnacji.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.