› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Powrót do szkoły w Ogrodach – odbierz szkolną wyprawkę!

› dzieci i rodzina ponad rok temu    20.08.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Powrót do szkoły w Ogrodach – odbierz szkolną wyprawkę!

Już niedługo początek roku szkolnego, czas więc zaopatrzyć się w niezbędne artykuły szkolne. Z tej okazji centrum handlowe Ogrody przygotowało w dniach 23-29 sierpnia akcję, podczas której klienci będą mogli odebrać wyprawkę szkolną lub przedszkolną.

Podczas tygodniowego wydarzenia w CH Ogrody wystarczy zrobić zakupy w wybranym sklepie za min. 150 zł, aby móc odebrać szkolną wyprawkę. Należy zgłosić swój paragon na stoisku promocyjnym na parterze (w okolicach sklepu Rossmann) w godz. 13:00-19:00. Regulamin na stronie www.centrumogrody.pl.

Niezależnie od akcji, szeroka oferta sklepów w centrum przygotuje małych i większych na pełen wyzwań początek września. Akcesoria szkolne można kupić w salonach: Empik, Carrefour, Smyk, Pepco, TK MAXX i Go Sport. Ubrania na rozpoczęcie roku szkolnego oferują sklepy: Coccodrillo, Smyk, Pepco, TK MAXX, Reserved, H&M czy Carrefour. 

Bony za paragony

W niedzielę handlową 25 sierpnia na klientów będzie czekać 500 bonów za zakupy do wybranych sklepów, każdy na kwotę 20 zł. To cykliczna akcja odbywająca się w każdą ostatnią handlową niedzielę miesiąca. Aby otrzymać bon, należy w niedzielę 25 sierpnia w godz. 11.00-19.00 w punkcie promocyjnym okazać paragon za zakupy za minimum 100 zł w sklepach poza hipermarketem Carrefour lub za minimum 200 zł, gdzie wydatki w hipermarkecie Carrefour to kwota maksymalnie 100 zł. Jeden klient może odebrać nie więcej niż trzy bony.

Pogotowie modowe

Również w niedzielę 25 sierpnia na klientów Ogrodów będzie czekać stylistka centrum – Ana Pelicana, która w godz. 13.00-17.00 udzieli bezpłatnych porad modowych. Wszystkie osoby, które chciałyby odświeżyć lub wręcz odkryć swój styl, mogą skorzystać z pomocy profesjonalistki. Tym razem Anę Pelicanę będzie można spotkać w salonach: Greenpoint (poziom 0) i Orsay (poziom 0).

Joanna Cybulska

O Centrum Handlowym Ogrody:
Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy, powstały w 2002 roku, kompleks handlowo-usługowy w Elblągu, którego rozbudowa zakończyła się w 2015 roku. Obecnie Ogrody to największa i najbardziej nowoczesna galeria handlowa w regionie, o powierzchni użytkowej 42 tys. mkw, ze 110 lokalami handlowo-usługowymi i restauracjami na dwóch poziomach, kompleksem kinowym, nowoczesnym konceptem fitness oraz trzypoziomowym parkingiem. Wśród najemców Centrum znajdują się między innymi: Carrefour, Multikino, Just GYM, H&M, KFC, McDonald’s, Media Markt, TK MAXX, Euro RTV AGD, Mango, Empik, CCC, Go Sport, Douglas, Smyk, Hebe, Rossmann. Inwestorem obiektu jest CPI Property Group Poland. Galerią zarządza CBRE.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.