› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

galeria zdjęć

wszystkie ›

Prezent dla chłopaka na każdą okazję!

› bieżące miesiąc temu    28.01.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Prezent dla chłopaka na każdą okazję!

Chłopak to osoba którą się kocha i z którą się jest, dlatego podarunek ofiarowany jemu musi być wyjątkowy. Spośród całego ogromu rozmaitych upominków warto znaleźć ten jeden, który wywoła uśmiech na jego twarzy. Warto postawić na pamiętane długo emocje lub ofiarować materialny podarunek, który nie będzie kolejnym krawatem wiszącym z szafie. Poniżej lista nietuzinkowych i ciekawych podarunków dla chłopaka.

  • voucher – ciekawym upominkiem będzie voucher na atrakcję w sam raz dla mężczyzn. Tą atrakcją może być przejażdżka wojskowym pojazdem, strzelanie na strzelnicy lub jazda super sportowym samochodem. Można postawić na emocje i ofiarować lot balonem lub motolotnią, dzięki czemu chłopak będzie miał niecodzienne doznania i z innej perspektywy przyjrzy się krajobrazom widzianym z lotu ptaka. Można podarować jazdę OffRoad lub wyprawę na kładach.
  • Album na zdjęcia wklejane – jego okładka wykonana jest z 3mm sklejki, którą możemy dowolnie grawerować. Taki album z grawerem jest czymś osobistym i nietuzinkowym. Album zawiera naprawdę grube czarne karty na wklejane zdjęcia, a w dodatku przekładki chronią zdjęcia przed zniszczeniem. Całość łączą trzy metalowe ringi także mamy pewność, że album nie zniszczy się i będzie w całości. Plusem jest możliwość przyklejania dowolnej ilości zdjęć. Każdy wie, że lepiej ogląda się fotografie w albumie niż na komputerowym monitorze. Ponadto mamy namacalny dowód naszych przeżyć i wydarzeń z naszego życia - więcej informacji znajdziesz na Carpentry-shop.pl.
  • Kupon walentynkowy – jest to podarunek w sam raz na tą okazję. W kuponach możemy znaleźć na przykład: możliwość wyjście z kolegami na piwo, kupon na szybki numerek lub wyjście na obiad na miasto. Kuponów jest kilka więc chłopak będzie zadowolony.
  • Świeca zapachowa – wykonana jest z naturalnego wosku sojowego, który nie wydziela szkodliwych toksyn, jest ekologiczny i przyjazny weganom. Ilość i wielkość bawełniany knotów zależy od wielkości świecy. Odpowiednia ilość knotów gwarantuje równomierne spalanie i ładny, równy płomień. Świece zapachowe z wosku sojowego palą się dłużej od tych z parafiny. Można ofiarować świece o delikatnym, kwiatowym zapachu w połączeniu z orzeźwiającym zapachem cytrusów. Całość w przezroczystym szkle, a jego klasyczny styl odzwierciedla ciepłą i miłą atmosferę.

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu choć trochę jesteście zorientowani co warto kupić, jeżeli nie to zapraszamy na niesamowityprezent.pl. Wybierając album może wklejać wasze zdjęcia i długo przechować wracając co jakiś czas do nich. Wybierając emocje zapewnisz dawkę adrenaliny i garść pozytywnych odczuć.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.