› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Prezent dla męża z okazji urodzin - najlepsze inspiracje!

› poradnik 11 miesięcy temu    22.07.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Prezent dla męża z okazji urodzin - najlepsze inspiracje!

Jedna z najbliższych naszych osób, znająca nasze wady i zalety obchodzi właśnie urodziny? Bez wątpienia prezentem idealnym będzie spędzony razem czas - w ulubionym miejscu, w restauracji lub spacerując ulicami miasta. Nic tak nie wzmacnia więzi jak wspólny czas. Oczywiście, prezent dla męża z okazji urodzin, może mieć również wartość materialną. Dlatego też przedstawiamy 4 (i wiele więcej) propozycji na tą okazję!

1. Wspólne śniadanie

Naleśniki z serkiem waniliowym, gofry z wiśniami, aromatyczna kawa i świeże owoce. Tak rozpoczęty dzień spowoduje uśmiech już w pierwszych sekundach po przebudzeniu. Zwłaszcza, jeśli podamy tak przyrządzone śniadanie do łóżka, na drewnianym, grawerowanym stoliku. Napiszmy na nim najpiękniejsze słowa miłości, które dodatkową osłodzą pyszny posiłek.

2. Drewniana tabliczka

Do garażu, gabinetu, do zawieszenia w aucie … pomysłów gdzie ją umieścić jest cała masa. Ważne jest to co na niej umieścimy. Mogą być to wspólne wspomnienia, wyrażenie miłości, żartobliwy tekst lub motto, którym kieruje się nasz małżonek.

3. Skórzany portfel

Dla tych do oszczędzają i dla tych co wydają. Skórzany portfel, który zminimalizuje ciągłe noszenie drobnych w kieszeni i pozwala prowadzić bardziej uporządkowany styl życia. Na klapie jednej z kieszonki zawrzeć możemy parę spersonalizowanych słów, które rzucą się w oczy za każdym razem, gdy trzeba będzie za coś zapłacić.

4. Etui na wizytówki

Dla biznesmena, właściciela firmy, podróżnika, krążącego między różnymi spotkaniami i klientami. Elegancko wyglądające etui nie tylko imponuje swoim designem, ale również pozwala na bezproblemowe i szybkie zaprezentowanie swojej wizytówki.

Po więcej, równie inspirujących propozycji, warto odwiedzić eprezenty.pl

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.