› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Przygotowania do Ślubu START! Regionalne Targi Ślubne "Ślubne ABC" po raz 3

› bieżące ponad rok temu    5.01.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Przygotowania do Ślubu START! Regionalne Targi Ślubne
Już 11 lutego 2018 r. w Elblągu odbędą się III Regionalne Targi Ślubne „Ślubne ABC”. Zapraszamy zainteresowane firmy do rezerwacji miejsc.
 
Firma TM Audio Projekt i Serwis Ślubny „Weselny Elbląg” mają zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w III Regionalnych Targach Ślubnych  w Elblągu organizowanych pod nazwą “Ślubne ABC”, które odbędą się 11 lutego 2018r. w Hali Sportowo - Widowiskowej (Hala ”CSB”) przy ulicy Grunwaldzkiej 135.

Od samego początku Regionalne Targi Ślubne "Ślubne ABC" spotkały się z dużym zainteresowaniem. Pierwsza edycja zgromadziła ponad 50 wystawców, druga zaś 70! Wśród nich m.in. fotografowie, kamerzyści, Salony Sukien Ślubnych, Barmani, Sale Weselne i wiele innych.
 
Z roku na rok organizatorzy będą dążyć do tego aby Regionalne Targi Ślubne “Ślubne ABC” stały się jedną z większych tego typu imprez w naszej części kraju. Oprócz elbląskich gościły również firmy z Trójmiasta, Olsztyna, Mierzei Wiślanej, Starogardu Gdańskiego i Pasłęka.
 
Podczas ostatniej edycji odwiedzających było ponad 1100 osób. Tak jak przy poprzednich edycjach wstęp na Targi będzie nieodpłatny. Ofertę w głównej mierze organizatorzy kierują do firm z województw: warmińsko-mazurskiego i pomorskiego.

Przygotowanych jest około 100 miejsc dla wystawców, zapewniając przy tym swobodę i komfort. Moduły wielkości 2m2 dają możliwość doboru odpowiedniego metrażu stoiska.

Chętnych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą lub do kontaktu:
Joanna Arlik – współorganizator Regionalnych Targów Ślubnych w Elblągu “Ślubne ABC”
tel: 500-858-484
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.