› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Pudliszki – najzdrowszy ketchup na polskim rynku?

› poradnik 9 miesięcy temu    29.08.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pudliszki – najzdrowszy ketchup na polskim rynku?

Mówi się, że gdzie dwóch Polaków, tam trzy opinie. Rzeczywiście, trzeba przyznać, że w bardzo wielu kwestiach bardzo się między sobą różnimy. Są jednak takie rzeczy, które każdy z nas ma w domu, a tym bardziej – w kuchni. Jednym z takich produktów jest bez wątpienia ketchup. Niektórzy używają go do kanapek, inni twierdzą, że powinno się go dodawać tylko do frytek, jeszcze inni tworzą na jego bazie przepyszne sosy do grillowanych potraw. Czy jednak wiemy, który z dostępnych na polskim rynku ketchupów jest najbezpieczniejszy dla naszego zdrowia? Ketchup Pudliszki wydaje się na tle swoich konkurentów zdecydowanie najlepszym wyborem. Dlaczego?

Ketchup Pudliszki – ani śladu konserwantów!

Czego nasze organizmy nie lubią najbardziej? Konserwantów! Dobra wiadomość jest taka, że nie znajdziemy ich ani śladu w ketchupie i pozostałych produktach marki Pudliszki (jak np. sos do spaghetti Pudliszki). Rolę naturalnych konserwantów pełnią tu rozsądne ilości soli, cukru i octu, dzięki czemu ketchup może zachować świeżość bez sztucznych dodatków i ulepszaczy. Ketchup Pudliszki ma w swoim składzie tylko to, co niezbędne. Poza pokaźną dawką pomidorów i wspomnianych przed chwilą naturalnych substancji konserwujących znajduje się w nim tylko skrobia ziemniaczana, która nadaje mu odpowiednią konsystencję.

Prostota składu i oparcie go w 100% na naturalnych produktach odróżnia ketchup Pudliszki od produktów innych marek dostępnych na sklepowych półkach w naszym kraju.

Najlepsze pomidory prosto od lokalnych dostawców!

Kolejnym czynnikiem, który wpływa nie tylko na zdrowy charakter, ale i niepowtarzalny smak produktów takich jak ketchup i sos do spaghetti Pudliszki, jest dbałość o każdy szczegół w procesie jego produkcji. Co jest najważniejszym składnikiem w pomidorowych przetworach? Oczywiście – same pomidory! Dlatego właśnie Pudliszki stawiają na najwyższą jakość surowca i pozyskują dojrzewające w pełnym słońcu pomidory od lokalnych dostawców. Dzięki temu zbierane w 80% ręcznie pomidory nie „leżakują” w magazynach i trafiają wprost w ręce pudliszkowych ekspertów, którzy przetwarzają je na ketchup, przecier pomidorowy czy sos do spaghetti Pudliszki.

Niektórzy zapytają pewnie: no dobrze – ale ile jest właściwie pomidorów w ketchupie Pudliszki? Spieszymy z odpowiedzią. Na 100 g gotowego ketchupu przypada minimum 198 g pomidorów, a w przypadku delikatnego ketchupu łagodnego Premium – aż 225 g! To doskonały wynik na tle rynkowych konkurentów. Warto dodać, że dzięki wysokiej zawartości pomidorów w ketchupie Pudliszki produkt ten jest pełnowartościowym źródłem likopenu. To naturalny przeciwutleniacz występujący w pomidorach, który zapobiega chorobom nowotworowym i chorobom serca.

Jeśli więc zależy ci na zdrowych wyborach i na tym, by na twoim talerzu gościły tylko naturalne produkty, koniecznie sprawdź, co proponują Pudliszki. Smacznego!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.