› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

galeria zdjęć

wszystkie ›

Rowery elektryczne podbijają Zakopane - gdzie wypożyczyć, ile kosztują?

› bieżące 4 miesiące temu    31.08.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Rowery elektryczne podbijają Zakopane - gdzie wypożyczyć, ile kosztują?

Nie ma chyba przyjemniejszego roweru od elektrycznego. Bo iluż z nas może pochwalić się formą godną górskich szlaków? Co innego jeździć rekreacyjnie po pobliskich parkach czy na zakupy, a co innego przemierzać górskie szlaki. Gdzie funkcjonują wypożyczalnie rowerów elektrycznych w Zakopanem? Ile kosztuje ta przyjemność?

Nieśmiało zaczęły wkraczać w zakopiańską rzeczywistość całkiem niedawno. I okazało się, że zainteresowanie rowerami elektrycznymi jest duże. A przynajmniej wśród tych, którzy wiedzą, że jest taka możliwość. Zwiedzanie Zakopanego z pozycji siodełka ma mnóstwo zalet. Co ważne jest to atrakcja dla ludzi w każdym wieku.

W centrum Zakopanego, w Dolinie Chochołowskiej

Rowery elektryki wypożyczysz w centrum Zakopanego. Przy ulicy Nowatorskiej (obok Ronda Solidarności) mieści się duża wypożyczalnie rowerów elektrycznych. Na plus, że od razu jest tam serwis i w razie potrzeby klienci otrzymują wsparcie. Szczegóły znajdziesz na stronie https://www.cot.pl/rowery-elektryczne-zakopane. Rowery elektryczne można również zamówić do Doliny Chochołowskiej. Zostaną one dostarczone we wskazanym czasie.

Rowerem dookoła Zakopanego

Nie musisz mieć świetnej kondycji, a chęć poznawania. Wielu już się przekonało, że to jeden z lepszych sposobów na spędzanie czasu wolnego w Zakopanem. Zwykły rower może się okazać za dużym wyzwaniem, prowadząc do zniechęcenia i rezygnacji z kontynuowania jazdy. A elektryczny nie wymaga wysiłku, więc jest to sposób na atrakcyjne zaplanowanie części dnia. W Zakopanem jest wiele szlaków rowerowych, poza tym można wybrać się dalej, do Doliny Chochołowskiej i w inne rejony. Piękny szlak wiedzie wzdłuż Dunajca. Możliwości jest naprawdę sporo.

Ile kosztuje wypożyczenie roweru elektrycznego?

Przejażdżki rowerem elektrycznym to prawdziwa przyjemność, ale nie dla portfela, bo każda atrakcja to mniej na koncie. Ile zapłacimy za wypożyczenie roweru elektrycznego w Zakopanem? Stawki zależą od wypożyczalni oraz wypożyczanych rowerów. Wspomniana wyżej wypożyczalnia dysponuje rowerami czołowych marek, które stawiają na innowacyjne i bezproblemowe rozwiązania. W ofercie rowery marki Specialized Levo. Nie tylko wyróżniają się na szlakach, ale są też niezawodne. Koszt wypożyczenia roweru to około 100 zł za dwie godziny. Wypożyczenie roweru na tydzień to ok 1000 zł. Jak cenowo wypożyczenie roweru elektrycznego wygląda na tle innych atrakcji, sprawdzisz w portalu https://www.butorowy.pl/, gdzie jest duża, różnorodna oferta.

Rezerwuj online, oszczędzaj

Co ciekawe rezerwując rower elektryczny online we wspomnianej wcześniej wypożyczalni, można zaoszczędzić parę złotych. Rabat online jest naliczany przy wypożyczeniu roweru elektryka na minimum cztery godziny. W cenie otrzymujemy nie tylko rower, ale również kask i mapę z trasami.

Rowery dostępne są w różnych rozmiarach od S do XL. Dlatego jest to dobra zabawa dla rodzin z dziećmi i ludzi w różnym wieku.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.