› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Różowe skrzyneczki trafiły do szkół w Elblągu

› bieżące 9 miesięcy temu    12.10.2023
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Różowe skrzyneczki trafiły do szkół w Elblągu fot. Nadesłane

Kolejne różowe skrzyneczki trafiły do elbląskich szkół, tym razem do szkół ponadpodstawowych i burs. W skrzyneczkach są materiały higieniczne tak niezbędne w czasie menstruacji.

Niestety nie wszystkie nastoletnie dziewczęta mają do nich dostęp, także z powodów finansowych. Dlatego Rotary Club Elbląg Centrum ufundował takie skrzyneczki, natomiast ich wyposażenie w postaci materiałów higienicznych zostało sfinansowane w ramach programu „Bezpieczny Elbląg - współdziałanie i aktywizacja społeczna”.

W auli I Liceum Ogólnokształcącego skrzyneczki zostały przekazane dziś dyrektorkom i dyrektorom elbląskich szkół ponadpodstawowych, przekazali je wspólnie, członkinie Rotary Club Elbląg Centrum i Michał Missan wiceprezydent Elbląga.

- Cieszę się, że możemy dziś przekazać kolejne skrzyneczki, wcześniej trafiły one do elbląskich szkół podstawowych, teraz przyszedł czas na bursy i szkoły ponadpodstawowe. Dziękuję Rotary Club Elbląg Centrum za podjęcie tej inicjatywy, mam nadzieję, że akcja będzie kontynuowana - mówił wiceprezydent Michał Missan.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.