Sandra Kruk z Pasłęka mistrzynią Polski w boksie (+wideo)

› sport ponad rok temu    27.02.2018
Redakcja elblag.net
Facebook/Sandra Kruk Facebook/Sandra Kruk  fot. Sandra i jej trener, prywatnie mąż Ariel Kruk

Sandra Kruk z Pasłęka po raz szósty zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Polski Kobiet w Boksie w kategorii 57 kilogramów. Kliknij tutaj i zobacz finałową walkę. W marcu Sandra ma szansę na kolejne zwycięstwo w Międzynarodowym Turnieju im. Feliksa Stamma w Warszawie

Sandra Kruk swoją przygodę ze sportem walki rozpoczęła w wieku 7 lat od kick-boxingu. Zdobyła 9 tytułów Mistrzyni Polski. W 2007 r. zaczęła trenować boks i od tego czasu jej kariera dynamicznie się rozwijała. Sandra zdobyła 6 tytułów Mistrzyni Polski w tej dyscyplinie. Od samego początku swojej kariery dostała powołanie do Narodowej Kadry Kobiet w boksie.

Na co dzień Sandra Kruk jest żołnierzem 4. Warmińsko – Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Nie ma problemu z godzeniem służby z treningami.

Świadczy o tym ostatni sukces  podczas  Mistrzostw Polski Kobiet w Boksie w  kategorii 57 kilogramów. Zdobyła złoty medal. Po raz szósty została mistrzynią Polski.

Oto jak zareagowali na Facebooku je fani:

Sandra jesteś rewelacyjna! Wow!
Sandra chyba pomyliła boks z zapasami, judo i innymi sportami walki...
Od dawna wiedziałem! Gratuluję!!!

Sandra nie ma zbyt wiele czasu na wypoczynek. Z początkiem marca weźmie udział w zgrupowaniu w  Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie. Przed nią Międzynarodowy Turnieju im. Feliksa Stamma, który odbędzie się w dniach  11-17 marca, w Warszawie. Jest faworytką zawodów. Ma szansę wrócić z medalem.