› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Seksowny prezent dla Niego: najlepsze pomysły na dzień chłopaka i inne okazje!

› bieżące 3 miesiące temu    21.09.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Seksowny prezent dla Niego: najlepsze pomysły na dzień chłopaka i inne okazje!

Przedstawiamy najlepsze propozycje seksownych prezentów dla chłopaka i mężczyzny. Takie, z których ucieszy się każdy facet!

Okazji do obdarowywania ukochanej osoby prezentami jest mnóstwo, jednak to właśnie te specjalne, małe i duże święta są dla nas sygnałem, że oto przyszedł czas na prezent. Wbrew pozorom to nie kobietom najtrudniej kupić satysfakcjonujący prezent. Przed nami takie okazje, jak dzień chłopaka, święta Bożego Narodzenia, imieniny, urodziny i pytanie, jaki prezent dla Niego kupić? Prezentujemy Wam najlepsze pomysły na dzień chłopaka i inne okazje. Bo dobre prezenty są uniwersalne!

Seksowny prezent dla mężczyzny? Drobiazg, ale ze smakiem!

Istotą dawania prezentów nie jest kredyt w banku, a szczere intencje i radość obdarowanej osoby. Nie zawsze musi to być coś wielkiego, a wręcz te "wielkie" prezenty, warto zachować sobie na specjalne okazje. Tymczasem prezentem na dzień chłopaka mogą być drobne gadżety erotyczne typu: żel intymny do seksu oralnego (jako zapowiedź dalszych przyjemności), bielizna erotyczna męska, czy kosmetyki erotyczne wzbogacające doznania. 

Gadżety erotyczne na seksowny prezent dla mężczyzny

Faceci to prawdziwi gadżeciarze! Niezwykłą radość sprawia im odkrywanie nowinek technologicznych, zabawa funkcjami i tym podobne. Dlatego zwróćcie uwagę na masturbatory dla mężczyzn! Dyskretne, nieduże, bardzo nietypowe gadżety erotyczne to źródło dodatkowej przyjemności nie tyle solo, ile w parze. Zdecydowana większość par wykorzystuje masturbatory podczas gry wstępnej. Zresztą gadżety erotyczne to nie tylko masturbatory. Warto zwrócić uwagę również na pierścienie erekcyjne wzmacniające doznania. Gadżet erotyczny na prezent to doskonałe połączenie niespodzianki z praktycznym zastosowaniem. Ciężko o faceta, któremu to rozwiązanie się nie spodoba!

Bielizna erotyczna to zawsze dobry pomysł na prezent

Utarło się, że kobiety często wymigują się od robienia facetom prezentów, po prostu ubierając się w seksowną bieliznę. Nie jest to zły patent, ale warto połączyć go z czymś więcej. Na przykład z przyrządzeniem ulubionego dania, seksownym striptizem, czy grą wstępną w stylu role-play. Pomysłów nie powinno Wam zabraknąć. Wiadomo nie od dziś, że seksowna bielizna podnosi pewność siebie, a im lepiej czujemy się ze sobą, tym na więcej pozwalamy sobie w sypialni. Nic dziwnego zatem, że seksowna bielizna erotyczna to must have w szafie każdej kobiety. I mężczyzny też! 

Miłość i wspólnie spędzony czas w prezencie dla mężczyzny

Nie jest prawdą, że tylko kobiety pragną czułości i czasu wspólnie spędzonego z ukochaną osobą. Mężczyźni również oczekują uznania w oczach partnerki, aktywnego okazywania miłości i przyjemnie spędzonego czasu. Zapracowani zwykle nie mamy go wiele, dlatego warto wykorzystywać każdą okazję do wspólnej przyjemności. 

Czasami najlepszym prezentem będzie porządna dawka miłości, począwszy do przygotowania śniadania (do łóżka lub do pracy), czułe słówka, na które nigdy nie mamy czasu, a wieczorem nie tylko film i spanie! Wybierzcie się gdzieś. Może być nawet zwykła kawa w przytulnej kawiarni. Szukajcie okazji, by pokazać drugiej stronie, jak bardzo cieszycie się, że jest w Waszym życiu. 

Statystyki sklepów wskazują, że gadżety erotyczne nie zawodzą, jeśli chodzi o przyjemne prezenty na różne okazje. Czy to w postaci małej niespodzianki, czy większego prezentu!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.