› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Skuteczne sposoby na wykrycie niewiernego małżonka

› poradnik ponad rok temu    16.11.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Skuteczne sposoby na wykrycie niewiernego małżonka

Rozpad związku to zawsze bardzo nieprzyjemna sytuacja. Co jednak zrobić, kiedy mamy podejrzenia, że zostaliśmy oszukani i nasz partner lub partnerka ma już kogoś na boku? Warto wtedy sięgnąć po środki, które pomogą udowodnić nam nasze podejrzenia. A jakie to sposoby? Przeczytajcie artykuł, jeśli chcecie wiedzieć!

Zdrada - jak działać?

Na samym początku garść informacji o tym, jak tropić zdradę w związku. Może bowiem zdarzyć się tak, że z powodu nieumiejętnych działań to druga strona pójdzie z nami do sądu i wygra sprawę. Dlatego powinniśmy skupić się na kilku bardzo ważnych elementach.

Po pierwsze nie powinniśmy prowokować negatywnych zachowań. Nie ma żadnych wątpliwości, że nawet druga strona będzie broniła się przed oskarżeniami i wskaże właśnie na ten element. Kiedy zatem zdobywamy jakiś dowód zdrady, to powinniśmy zadbać, by miał on odpowiedni i niebudzący żadnych wątpliwości kontekst.

Dalej, bardzo ważne jest żebyśmy działali tylko w konkretnym i jasno określonym celu - udowodnienia zdrady. Jeśli na przykład nie znajdziemy dowodów dla naszych podejrzeń, to powinniśmy zaniechać działań. Nie możemy też wykorzystywać zdobytych materiałów do innych korzyści, na przykład szantażu.

A teraz przejdziemy do tego, jak zdobywać dowody na zdradę partnera lub partnerki. Wykorzystaliśmy tutaj sprzęt szpiegowski, który jest dostępny w sklepie detektywistycznym AlfaTronik.

Lokalizator GPS

Urządzenie lokalizujące to świetny pomysł, kiedy mamy podejrzenia, że do schadzek dochodzi gdzieś poza domem i miejscem pracy. Ciekawym rozwiązaniem jest na przykład lokalizator GPS w wisiorku. Niewielkich rozmiarów urządzenie kosztuje około 300 złotych i określa położenie z dokładnością do 5 metrów. Raporty otrzymujemy drogą sms oraz mailową. Mamy więc od razu ewentualną historię lokalizacji, czyli regularnych spotkań kochanków.

Zamaskowany dyktafon

W zdobywaniu dowodów zdrady pomóc nam może też ukryty rejestrator dźwięków. My wybraliśmy do artykułu dyktafon AR-100 w pilocie za niecałe 500 złotych. Przyczepiony do kluczy od samochodu nie wzbudza podejrzeń. Ważniejsze jest jednak to, że takie przedmioty zawsze zabiera się ze sobą.

Oczywiście urządzenie nie musi być cały czas włączone, wystarczy, że uruchomimy aktywację głosem. Zarejestrujemy zatem rozmowy, które prowadzi nasza niewierna druga połówka. Wszystkie nagrania będą oznaczone datą i godziną dokonania zapisu, co sprawia, że mogą zostać wykorzystane w sądzie jako wiarygodny dowód.

Sprawdzenie telefonu

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na wykrycie zdrady jest skontrolowanie telefonu, z którego korzysta dana osoba. Dzięki temu dowiemy się, z kim i jak dokładnie się kontaktuje. Smartfony często służą też do korzystania z internetu, więc będziemy mieli dostęp do aktywności na serwisach społecznościowych czy randkowych.

Jak jednak dostać się do telefonu i zbierać informacje? Najwygodniejsze jest specjalne oprogramowanie, czyli Spyphone Android Rec Ultra. Aplikacja ta umożliwia sprawdzenie całego telefonu (wiadomości, aplikacji, komunikatorów, stron www, zdjęć, filmów), a także przeprowadzenie nasłuchu otoczenia oraz położenia na podstawie GPS. Dostaniemy też informację w razie wymiany karty SIM.

Sprzęt szpiegowski ułatwia nam zdobycie dowodów na zdradę w małżeństwie. Ważne jest jednak, by starannie dobrać gadżety detektywistyczne oraz używać ich rozsądnie. Dzięki zdobytym informacjom możemy jednoznacznie przedstawić dowody winy naszego partnera lub partnerki i wygrać sprawę w sądzie.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.