› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Śnieżnobiały uśmiech od zaraz

› zdrowie i uroda ponad rok temu    16.12.2020
Don Pedro
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Śnieżnobiały uśmiech od zaraz

Piękne białe zęby kojarzą nam się głównie z celebrytami, aktorami i gwiazdami. Przez wiele lat utarło się przekonanie, że śnieżnobiały uśmiech zarezerwowany jest jedynie dla osób posiadających większy zasób portfela. Obecnie jednak, sytuacja wygląda inaczej. Coraz więcej pacjentów zdaje sobie sprawę, że zdrowe zęby wpływają na to, jak jesteśmy odbierani przez otoczenie. Jeśli chcesz zatem zyskać śnieżnobiały uśmiech, warto pomyśleć o profesjonalnym, laserowym wybielaniu zębów, którego dokona dobry dentysta w Krakowie!

Czym jest laserowe wybielanie zębów u dentysty?


Stomatologia to dziedzina medycyny, która ciągle ewoluuje. Obecnie dentyści w Krakowie stosują metody laserowego wybielania zębów takie jak: Beyond, BriteSmile oraz Zoom! Systemy te funkcjonują na takiej samej zasadzie, a mianowicie - stomatolog nakłada na dziąsła żel chroniący przed działaniem środka wybielającego. W momencie, gdy żel zostanie utwardzony za pomocą lampy UV, nakładany zostaje preparat wybielający. Środek ten z kolei ma działanie wybielające ze względu na zawartość nadtlenku wodoru. Na końcu zęby zostają naświetlone niebieskim światłem z lasera diodowego lub lampy LED. W ten oto sposób dochodzi do rozpadu nadtlenku wodoru i wniknięcia w szkliwo i zębinę składników odpowiedzialnych za wybielanie przebarwień na zębach.

Zabieg wykonany u profesjonalnego dentysty w Krakowie to skuteczny i bezpieczny sposób na poprawę swojego wyglądu. Będąc posiadaczem hollywoodzkiego uśmiechu na pewno zwiększysz swoją pewność siebie i tym samym podniesiesz swoje poczucie wartości. Nie czekaj, znajdź swojego dentystę w Krakowie, który sprawi, że poczujesz się jak prawdziwa gwiazda.

Jak przygotować się do zabiegu laserowego wybielania zębów przez dentystę?


Jeśli podjąłeś już decyzję o wykonaniu laserowego wybielania zębów, musisz wiedzieć, jak odpowiednio przygotować się do tej sytuacji. Przed zabiegiem najlepiej udać się na wizytę do dentysty w Krakowie w celu usunięcia wszelkich ubytków - inaczej może dojść do nadwrażliwości i uszkodzeń, a następnie do leczenia kanałowego. Jeśli nie pozbędziemy się z naszych zębów kamienia w efekcie może to doprowadzić do nierównomiernego wybielenia uzębienia.

Ile kosztuje zabieg wybielania zębów u dentysty w Krakowie?


Cena laserowego wybielania zębów zależy od kliniki w jakiej go wykonujemy. Wybielenie jednego zęba będzie nas kosztowało około 150 zł, natomiast dwa łuki zębowe od 2 tysięcy zł wzwyż. Za laserowe wybielanie zębów metodą Beyond będziemy musieli zapłacić od 500 do 2 tysięcy zł.

Czy wybielanie zębów u dentysty jest bolesne?


Zabieg wybielania zębów jest bezbolesny. Niestety możliwe jest, że po jego zakończeniu pojawia się nadwrażliwość zębów, która z czasem minie. To całkowicie naturalna reakcja zdrowych zębów. Jeśli dolegliwości jednak utrzymują się dłużej, dentysta w Krakowie dokonuje fluoryzacji, która łagodzi objawy bólowe. Niektórzy pacjenci po laserowym wybielaniu zębów mogą uskarżać się na tkliwość i podrażnienie błony śluzowej jamy ustnej oraz gardła. Zaraz po zabiegu wybielania mogą pojawić się wokół szyjek zębów niewielkie białe plamki, które znikają po pierwszym szczotkowaniu jamy ustnej.

Partnerem artykułu jest Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Dento Centrum: https://www.dentocentrum.pl/

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.