› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Spotkanie z blogerką, która docenia książki elblążanina (+wideo)

› zapowiedzi 8 miesięcy temu    27.09.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Spotkanie z blogerką, która docenia książki elblążanina (+wideo)

Ona kocha książki i dobrze opowiedziane historie. I marzy o tym, żeby inni pokochali literaturę tak samo mocno. Od lat bloguje, vloguje o literaturze, śledzi trendy i nieustannie czyta. Mowa o Oldze Kowalskiej, autorce bloga WielkiBuk.com, która będzie gościem pierwszego spotkania Młodzieżowego Klubu Książki. Spotkanie odbędzie się 27 września w CSE „Światowid”. Przypomnijmy, że Olga Kowalska doceniła dwie książki elblążanina Tomasza Stężały: "Wojna bogów" i "Bunt Starych Bogów". Obejrzyj wideo.

We wrześniu w „Światowidzie” ruszają spotkania Młodzieżowego Klubu Książki. Ich celem będzie stworzenie młodym czytelnikom okazji do wymiany książek i podzielenia się recenzjami na temat wybranych pozycji literackich.

Spotkania prowadzone będą w formie otwartej. Gościem pierwszego z nich będzie Olga Kowalska, założycielka i operatorka bloga oraz vloga literackiego Wielki Buk utworzonego w 2012 roku. Niezrażona promotorka czytelnictwa, obserwatorka trendów, koneserka horroru i grozy. Współpracuje z największymi wydawnictwami oraz księgarniami w Polsce. Na co dzień dyrektor kreatywny w małej prywatnej firmie zajmującej się multimediami. Książki to jej pasja od najwcześniejszych lat dziecięcych, jak mówi:

Miłość do literatury wpoili mi rodzice w najwcześniejszych latach - kocham dobrze opowiedziane historie i kocham książki. Od zawsze. Nie wyobrażam sobie życia bez opowieści. Marzy mi się, byście pokochali literaturę tak mocno jak ja.

Jak powstaje blog literacki, jak skutecznie tworzyć bloga/vloga literackiego, skąd czerpać inspiracje? Na te i wiele innych pytań odpowie nasz gość.

Na spotkanie można też przynieść książkę, która zalega w domowej biblioteczce i wymienić ją na inny egzemplarz. Dodatkowo zaprezentujemy recenzje, zamieszczone na powstałym w ramach projektu blogu „Książka na oko i ucho”, na którego łamach może znaleźć się tekst lub film, każdego młodego blogera/vlogera

– mówi Aleksandra Bednarczuk, kierownik Działu Kultury Artystycznej w CSE „Światowid”.

Więcej na: www.swiatowid.elblag.pl w zakładce Konkursy

(link: http://www.swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci/konkursy/we-udzia-w-naszych-konkursach/)

lub pod nr tel. 55 611 20 59.

Spotkanie z blogerką Olgą Kowalską – 27 września 2018 r., godz. 17:00, Galeria Nobilis CSE „Światowid” w Elblągu. Wstęp wolny. Więcej informacji pod nr tel.: 55 611 20 59.

 

Młodzieżowy Klub Książki zostanie uruchomiony w ramach projektu „Literacki wehikuł czasu”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Autor: Dagmara Behrendt-Nowicka

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.