› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Spraw sobie prezent na Dzień Kobiet

› rozrywka ponad rok temu    22.02.2017
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Spraw sobie prezent na Dzień Kobiet

Goździki, tulipany czy rajstopy – przedmioty te można uznać za symbole tego święta w okresie PRL-u, którymi mężczyźni obdarowywali kobiety. Teraz nie musisz czekać na gest Panów. Pomyśl już dziś o tym w jaki sposób uczcić nasze święto i spraw sobie miły upominek.

Jeżeli marzysz o nauce tańców latynoamerykańskich, a Twój partner nie jest zainteresowany tego typu rozrywką, rozwiązaniem jest lady latino – zajęcia taneczne podczas, których tańczysz solo i uczysz się podstaw takich tańców jak salsa, samba, cha-cha. Innym świetnym pomysłem na Dzień Kobiet jest kurs samoobrony. W dzisiejszych, niezbyt bezpiecznych czasach, warto znać chwyty, które w razie zagrożenia mogą uratować nasze zdrowie czy życie. Kolejną nasza propozycją jest zumba – świetna alternatywa dla siłowni. Jest to połączenie fitness z elementami tańców latynoamerykańskich. Wszystkie te zajęcia czekać będą na Was – drogie Panie, w Centrum Tańca Promyk już 7 marca.

Na zajęcia lady latino zapraszamy w godzinach 17:30 – 18:15, samoobrona odbędzie się o godzinie 18:15 do 19:00, a zumba od 19:00 do 20:00. Oprócz zajęć będzie można skorzystać z konsultacji profesjonalnej makijażystki, wykonać pomiar ciała czy zakupić piękne rzeczy na stoisku z rękodziełem. – Nie tylko będzie można sprawić sobie przyjemność, ale także wesprzeć elblążankę, chorą na nowotwór – dodaje Joanna Karpiuk.

Wstęp na wszystkie atrakcje to koszt jedynie 5 zł.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Izolda
ponad rok temu 1
Sama sprawię sobie prezent na dzień kobiet z pewnym opóźnieniem, a konkretnie mam sobie zamiar zafundować zagęszczanie rzęs z produktami http://poshlashes.com/amat... . Miałam okazję oglądać galerię zdjęć przed i po takim zabiegu i powiem szczerze, że efekty są rewelacyjne, a co więcej rzęsty wyglądają nie tylko pięknie, ale też bardzo naturalnie.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.