› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Świadczenie z programu "Rodzina 500 plus" będzie wypłacone przed świętami

› dzieci i rodzina ponad rok temu    18.12.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Świadczenie z programu

Świadczenie z programu „Rodzina 500 plus” będzie wypłacone w Elblągu przed świętami, przy czym zdecydowana większość w dniu 18 grudnia 2017 r. W niektórych przypadkach świadczenie zostanie wypłacone 22 grudnia – taka sytuacja może mieć miejsce w przypadkach, gdy wnioski zostały złożone w ostatnich dniach. 

Kilka dni temu minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elzbieta Rafalska Elżbieta Rafalska zwróciła się do wójtów, burmistrzów i prezydentów miast z apelem o wypłatę świadczenia wychowawczego z programu "Rodzina 500 plus" jeszcze przed świętami:

Już wkrótce będziemy świętować Boże Narodzenie. Jest to bardzo szczególny czas dla polskich rodzin. Podczas tego jednego z najważniejszych świąt chrześcijańskich rodziny mają możliwość celebrowania wydarzeń sprzed dwóch tysięcy lat, a jednocześnie – co jest tak ważne w obliczu szybko pędzącego na co dzień świata – umacniania więzi rodzinnych.

 

Aby nadchodzące święta Bożego Narodzenia upłynęły w prawdziwie rodzinnej i spokojnej atmosferze, zwracam się do władz wszystkich gmin o wypłatę polskim rodzinom świadczeń wychowawczych z programu „Rodzina 500 plus” jak najszybciej przed świętami.

 

Wypłata świadczenia 500+ jeszcze przed Bożym Narodzeniem pozwoli wielu rodzinom przygotować się do świąt, tak aby mogły być one przeżyte godnie i bez zbędnych trosk. Wielość wydatków przed świętami powoduje, że wypłata świadczenia wychowawczego jest obecnie bardzo wyczekiwana przez wiele polskich rodzin. Każdy z nas przecież pragnie, aby święta Bożego Narodzenia były wyjątkowe, pełne serdeczności, życzliwości i wielkiej radości.

 

Apelując do gmin o jak najszybszą wypłatę świadczenia wychowawczego, pragnę jednocześnie podziękować im za sprawnie przebiegającą dotychczas realizację zadania, polegającego na obsłudze programu „Rodzina 500 plus”. Jednocześnie życzę Władzom gmin i Pracownikom podległych im jednostek, aby święta Bożego Narodzenia upłynęły w atmosferze miłości, oddania i jedności. Niech będzie to czas pielęgnowania relacji rodzinnych i wartości godnych największego uznania. Życzę Państwu zdrowych, radosnych, pogodnych i rodzinnych świąt oraz błogosławieństwa Bożego nie tylko w te świąteczne dni, ale i na co dzień

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ q1
ponad rok temu ocena: 100%  2
W monopolowych będzie ruch...
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Elblazanin
ponad rok temu ocena: 50%  1
A co za roznica czy bedzie wyplacone przed czy po swietach? Mi to nie robi, dobrze ze wplynie.
odpowiedz oceń komentarz 1 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.