› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Szczoteczka soniczna - idealny prezent na mikołajki

› bieżące 4 miesiące temu    8.11.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Szczoteczka soniczna - idealny prezent na mikołajki

Wybieranie odpowiedniego prezentu na mikołajki to nie lada wyzwanie. Wiele osób nie wie tak naprawdę, co ma kupić bliskiej osobie. Część osób kupuje praktyczne prezenty, które można wykorzystać w codziennym życiu. Takie prezenty to najczęściej książka, płyta CD, kubek, kosmetyki, ubrania itd. Takie prezenty nie robią zbyt dużego szału. Coraz więcej ludzi wybiera również nowoczesne i designerskie rozwiązania. Nietypowym prezentem na pewno będzie nowoczesna, praktyczna, skuteczna i niezawodna szczoteczka soniczna do zębów.

Taki prezent ucieszy każdą osobę, która w prawidłowy sposób dba o higienę jamy ustnej. Jest to również dobry prezent dla osób, które chcą mieć ładne białe zęby oraz piękny uśmiech.

Szczoteczka soniczna do zębów może nie jest najbardziej romantycznym podarunkiem. Jednak w ostatnim czasie tego typu szczoteczki są bardzo popularne.  Taki prezent na pewno będzie bardzo praktyczny i przydatny, na co dzień.  Warto, więc go wziąć pod uwagę przy wybieraniu podarunków dla swoich bliskich.

Co to jest szczoteczka soniczna?

Mikołajki są raz w roku, dlatego prezent musi być dobrze przemyślany. Powinien również pasować do obdarowywanej osoby. Wielu ludzi wybiera praktyczny prezent, który można codziennie używać. Jednym z nich jest szczoteczka soniczna do zębów.

Szczoteczki te są unowocześnioną wersją tradycyjnych szczoteczek elektrycznych. Szczoteczka ta posiada grubą rączkę mieszczącą akumulator. To właśnie na niej umieszczony jest panel sterujący z kilkoma przyciskami. Różnicę widać jednak w głowicy szczoteczki.

Końcówka szczoteczki ma podłużną końcówkę zbliżoną wyglądem do szczoteczki manualnej. Główka szczoteczki wykonuje 31 000  do 62 000 ruchów wymiatających na minutę. Wskutek tego może usuwać dużo więcej płytki nazębnej niż szczoteczka elektryczna. Głównym atutem tej  szczoteczki  jest technologia mikrobąbelków. Szczoteczki te wykorzystują technologię soniczną opierającą się na wytwarzaniu fal dźwiękowych.

Szczoteczka ta jest również efektywniejsza, a w dodatku posiada kilka ciekawych trybów pracy. Nawet najstarsi użytkownicy nie muszą obawiać się korzystania ze szczoteczek sonicznych. Urządzenia tego typu są delikatne i nie zagrażają plombom lub protezom, nawet tym w słabszym stanie. Więcej praktycznych informacji o wszystkich modelach szczoteczek sonicznych można znaleźć na HappyDental.pl - szczoteczki soniczne.

Praktyczny prezent jest najlepszy

Prezenty to czas, kiedy pamiętamy o drugiej osobie. Zwykle po darowujemy je, gdy wypada jakieś święto: mikołajki, wigilia lub urodziny. Często z takiej okazji pragniemy, aby nasz podarunek był przede wszystkim trafiony. Chcemy również, aby wyrażał nasze zaangażowanie czy też uczucie, jakim darzymy osobę obdarowywaną.  Najczęściej wybieramy prezent praktyczny, gdyż taki będzie zawsze udany. Dobrym pomysłem będzie przepiękne zestaw do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Tego typu prezent jest niezwykle praktyczny i oryginalny. Szczoteczki pomogą dokładnie wyczyścić zęby oraz zadbają o zdrowe dziąsła. Szczoteczki te również mają elegancki wygląd, dlatego spodobają się twoim bliskim.

Każdy przecież wie, że prawidłowa higiena jamy ustnej stanowi bardzo ważny punkt każdej dnia. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że codzienne dbanie o zdrowie zębów i dziąseł jest najważniejsze. Prawidłowe dbanie o zęby pozwoli nam cieszyć się pięknym uśmiechem oraz świeżym oddechem.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.