› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Trzy powody, dla których fryzjerzy nie stosują kosmetyków z drogerii

› poradnik miesiąc temu    10.03.2021
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Trzy powody, dla których fryzjerzy nie stosują kosmetyków z drogerii

Stałe bywalczynie salonów fryzjerskich na pewno zdążyły już zauważyć, że na półkach w salonie fryzjerskim trudno znaleźć popularne szampony i odżywki z drogerii. Profesjonalni fryzjerzy stawiają na produkty, które są w stanie sprostać ich oczekiwaniom i pomóc w uzyskaniu zadowolenia klientek. Sprawdź, dlaczego warto dać się namówić fryzjerowi na zakup takich kosmetyków.

Profesjonalne kosmetyki dają  niemal natychmiastowy efekt

W szamponach i odżywkach dla fryzjerów najważniejszy jest skład. Profesjonalne produkty dla salonów mają wyższą zawartość składników aktywnych niż ich drogeryjne odpowiedniki, co przekłada się oczywiście na ich skuteczność. Marka Jean Louis David kosmetyki dla fryzjerów przygotowuje w taki sposób, żeby klientka już po pierwszej wizycie zauważyła różnicę w kondycji i miękkości swoich włosów.

Co więcej, zachwycający efekt utrzymuje się znacznie dłużej niż w przypadku kosmetyków z popularnych drogerii. Jeśli na dodatek zacznie się używać ich regularnie, to włosy w bardzo krótkim czasie będą wyglądać niczym z okładki ekskluzywnego magazynu. Ponadto w produkcji profesjonalnych szamponów, masek i odżywek bardzo często wykorzystuje się innowacyjne technologie, które nie są bez znaczenia dla skuteczności takich produktów.

Produkty dla salonów fryzjerskich są bardzo wydajne

W zakładach fryzjerskich każdego dnia zużywane są naprawdę spore ilości kosmetyków. Z tego powodu firmy produkujące szampony czy też lakiery dla fryzjerów prześcigają się pod względem wydajności, która ma kluczowe znaczenie dla budżetu salonu. Z tego powodu nie należy obawiać się wyższej ceny takich produktów. Może się bowiem okazać, że jedna butelka odżywki ze sklepu Jean Louis David wystarczy na dłużej niż zamienniki z drogerii.

Profesjonalne produkty fryzjerskie są zazwyczaj bardzo skoncentrowane i przez to są dość gęste. Warto wiedzieć, że wiele tanich kosmetyków ze zwykłych sklepów ma rozrzedzoną konsystencję, dzięki czemu firmy mogą oferować niższe ceny. W przypadku wysokiej jakości szamponu fryzjerskiego do umycia głowy wystarczy naniesienie na włosy naprawdę niewielkiej ilości produktu.

Kosmetykom fryzjerskim można zaufać pod każdym względem

Produkty przeznaczone dla salonów muszą być bez zarzutu pod względem składu i jakości, ponieważ trafiają w ręce specjalistów. Dobremu fryzjerowi wystarczy jeden rzut oka na etykietę, żeby móc ocenić przydatność kosmetyku. Ponadto zadowolenie z usług fryzjerskich zależy w dużej mierze właśnie od używanych produktów do stylizacji i pielęgnacji, dlatego firmy dokładają wszelkich starań do produkcji skutecznych kosmetyków.

Bardzo często szampony, odżywki i inne kosmetyki fryzjerskie są poddawane wielu testom jakości, zanim zostaną dopuszczone do obiegu. Można zatem być raczej pewnym, że taki produkt nie będzie zawierał żadnych szkodliwych substancji. Żaden fryzjer nie chce ryzykować zdrowiem i bezpieczeństwem swoich klientek, dlatego w salonach stosuje się sprawdzone i polecane przez innych specjalistów kosmetyki.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mar
27 dni temu 1
Różnie bywa, niektórzy fryzjerzy stosują taniochę i włosy zniszczone na Maxa.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.