› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Uniwersytet III Wieku świętował Dzień Kobiet

› bieżące ponad rok temu    9.03.2023
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Uniwersytet III Wieku świętował Dzień Kobiet fot. Nadesłane

Młode duchem, pełne energii i twórczej pasji, a dziś mają swoje święto. Mowa o kobietach, które są słuchaczkami Uniwersytetu Trzecie Wieku. Pań słuchaczek jest na Uniwersytecie zdecydowanie więcej od Panów. Swoje święto obchodziły dziś w sali koncertowej Szkoły Muzycznej.

Z życzeniami do słuchaczek zwróciła się prezeska UTWiON Iwona Orężak - Życzę wszystkim Paniom dużo radości, spełnienia i satysfakcji z udziału w życiu naszego Uniwersytetu. W imieniu prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego życzenia wszystkim słuchaczkom przekazał wiceprezydent Michał Missan. Natomiast Grażyna Kluge dyrektor Biura Regionalnego w Elblągu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego podkreśliła, że chce aby życzenia składane dziś Paniom nabrały praktycznego wymiaru.

Po części oficjalnej rozpoczęły się występy artystyczne. Do kobiet-seniorek zwróciło się z życzeniami, ale też z piosenkami i tańcami najmłodsze pokolenie z Przedszkola nr 23. Później na scenę wkroczyli gospodarze obiektu, a więc uczniowie Szkoły Muzycznej.

Ostatnia część programu to występy i prezentacje Uniwersytetu III Wieku, jako pierwsze zaprezentował się zespół ALE BABKI.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.