› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Virgin Mobile – jak doładować konto w tejsieci?

ponad rok temu    4.07.2023
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Virgin Mobile – jak doładować konto w tejsieci?

Virgin Mobile to wirtualny operator, który działa na rynku stosunkowo niedługo. Wiele osób zdecydowało się jednak przenieść swój numer telefonu właśnie do tej sieci. Nic dziwnego, ponieważ Virgin Mobile oferuje bardzo atrakcyjne usługi. Gdzie można kupić doładowanie Virgin Mobile i jak je zrealizować? Podpowiadamy!

Doładowanie Virgin Mobile – gdzie można je kupić?

Chcesz przenieść swój numer do Virgin? Doładowanie, jak i starter kupisz w większości sklepów spożywczych i marketów, takich jak Żabka. Możesz również wybrać się na stację benzynową lub do kiosku. Jeśli chcesz zmienić operatora jak najszybciej lub właśnie kończy Ci się ważność konta – nie trać czasu. Znajdź Żabkę, która z pewnością znajduje się na Twoim osiedlu, i wybierz się do niej, aby zasilić swoje konto. Doładowania do telefonu tej sieci możesz również kupić w internecie. Dowiedz się, jakie opcje czekają na użytkowników Virgin Mobile.

Virgin doładowanie kupione stacjonarnie

Dlaczego warto kupić doładowanie Virgin Mobile stacjonarnie w markecie lub kiosku? W ten sposób będziesz mógł opłacić zakup zarówno kartą płatniczą, jak i gotówką. Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę płatności, jest to w zasadzie jedyne rozwiązanie. Dodatkowo w takich placówkach masz możliwość zakupienia i zarejestrowania starteru wybranej sieci.

Doładowanie konta Virgin Mobile możesz zrealizować poprzez kod doładowujący, który znajduje się na wydruku z terminala. Przeczytaj dokładnie instrukcję, a następnie wprowadź kod na klawiaturze swojego telefonu i zatwierdź operację zieloną słuchawką. Już po chwili środki znajdą się na Twoim koncie, a Ty będziesz mógł swobodnie wysyłać SMS-y, MMS-y, wykonywać połączenia oraz używać pakietu mobilnego.

Doładowanie Virgin Mobile online

Osoby, które wolą opłacać wszelkie rachunki online, mogą kupić doładowanie Virgin Mobile na stronie operatora. Wystarczy odwiedzić dedykowaną do tego celu witrynę, podać swój numer telefonu, wybrać kwotę doładowującą i opłacić zakup. Co więcej, konto można zasilić także poprzez aplikację mobilną Play24. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest możliwość automatycznego doładowania, które będzie odnawiało się cyklicznie. Jest to świetna opcja dla osób, którym zdarza się zapomnieć się o przedłużeniu ważności konta.

Gdzie jeszcze można doładować konto Virgin Mobile?

Doładowanie konta Virgin Mobile można ponadto zrealizować w bankomacie przy okazji wypłacania lub wpłacania gotówki. Kolejna możliwość to zasilenie konta w bankowości online. Większość banków oferuje opcję doładowania telefonu. Wystarczy podać swój numer telefonu, wybrać wysokość kwoty doładowania i zaznaczyć odpowiedniego operatora. Gdy tylko zatwierdzisz wykonanie operacji, pieniądze zostaną pobrane z rachunku, a Twoje konto zostanie doładowane. W bankowości online możesz zapisać swój numer telefonu, aby przy kolejnych doładowaniach realizować tę usługę szybciej.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.