› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

W ten sposób możesz pomóc Sarze wyzdrowieć i wrócić do sprawności!

› bieżące ponad rok temu    30.10.2017
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
W ten sposób możesz pomóc Sarze wyzdrowieć i wrócić do sprawności!

Na wstępie przypomnijmy, że 14 października na drodze krajowej nr 22 (Elbląg - Malbork) na wysokości miejscowości Karczowiska Górne,  nieopodal Elbląga, doszło do tragicznego wypadku samochodowego, w wyniku którego na miejscu zginęła elblążanka, 17-letnia Karolina. Jej 45-letni ojciec oraz  25-letnia siostra Sara zostali ciężko ranni. Dużo poważniejsze obrażenia odniosła dziewczyna, która w dalszym ciągu pozostaje w szpitalu. Rodzina i przyjaciele od samego początku zaangażowali się w pomoc dziewczynie.  

Do tej pory udało się zebrać ponad 90 litrów krwi, którą oddawali dla Sary nie tylko elblążanie, ale także ludzie spoza naszego miasta. Był nawet przypadek osoby z południa Polski, która dzwoniąc zadeklarowała swoją pomoc w tym zakresie. Rodzina Sary i przyjaciele gorąco dziękują za wielkie serce i zaangażowanie tak dużej rzeszy osób. Przypomnijmy, ze byliśmy pierwszymi, którzy napisali o akcji zbiórki krwi dla Sary Dylewskiej

25 października (środa) została przeprowadzona bardzo skomplikowana, trwająca około 6 godzin operacja, która zakończyła się powodzeniem. Lekarzom udało się "poskładać" miednicę dziewczyny. Aktualnie trwa sukcesywne, powolne wybudzanie Sary ze śpiączki farmakologicznej. Lekarze są bardzo oszczędni w słowach jeśli chodzi o rokowania.

Wszyscy mamy nadzieję, że dziewczyna wróci do zdrowia. Pewne jest, że będzie potrzebne bardzo długie i kosztowne leczenie. W związku z powyższym rodzina i przyjaciele postanowili wspólnie zaangazować się w zapewnienie Sarze możliwości systematycznej, regularnej i codziennej rehabilitacji.

Ponownie zwracamy się z apelem o wsparcie Sary przez przekazanie na jej leczenie i rehabilitację symbolicznej złotówki.

Darowizny na leczenie i rehabilitację Sary można przekazywać na konto:
Bank Pekao SA 33 1240 1226 1111 0010 4742 9388
Fundacja Dlaczego Pomagam
82-300 Elbląg, ul. Nowowiejska 6/6
KRS 0000428284
tytuł: SARA DYLEWSKA

Jezeli chodzi o krew w dalszym ciągu można ją oddawać w Centrum Krwiodastwa przy ul. Bema w Elblągu z przeznaczeniem dla Sary.

Niedawno przyjaciele dziewczyny uruchomili facebookowy profil Licytacje dla Sary Dylewskiej.

Regulamin licytacji:

1. Cały dochód z wylicytowanych przedmiotów jest przekazywany na leczenie oraz walkę o powrót do normalnego życia Sary Dylewskiej. 

2. Fanty może przekazać każdy ale prosimy aby każdy przedmiot posiadał zdjęcie oraz opisem (stan przedmiotu, ewentualny rozmiar lub parametry i kto pokrywa koszt wysyłki) powyższe informacje proszę o przesłanie w wiadomości prywatnej.

3. Datę końca licytacji ustala osoba wystawiająca. Prosimy aby po zakończeniu, w komentarzu oznaczyć osobę która zwyciężyła.

4. Po wygranej licytacji (najwyższej wylicytowanej kwocie) należy dokonać wpłaty tejże kwoty w ciągu trzech dni po zakończeniu licytacji na rachunek: 
Bank Pekao SA 33 1240 1226 1111 0010 4742 9388
Fundacja Dlaczego Pomagam
82-300 Elbląg, ul. Nowowiejska 6/6
KRS 0000428284
tytuł: SARA DYLEWSKA

5. Wygrany po dokonaniu wpłaty na konto fundacji jest zobowiązany przesłać potwierdzenie przelewu do osoby wystawiającej przedmiot celem poświadczenia dokonania wpłaty i na tej podstawie fant zostanie wysłany.

Następnie jeżeli jest ustalony koszt wysyłki po stronie kupującego, należy skontaktować się z darczyńcą celem uzyskania danych do wpłaty

6. Kontakt z administratorami możliwy w formie wiadomości prywatnej: Klaudia Pe

7. Osoby które nie znalazły nic dla siebie na licytacjach mogą również dokonać dowolnej wpłaty w postaci cegiełki, na nr konta podany wyżej.

8. Fanty które zostały wystawione mogą być licytowane jedynie w obrębie grupy, pod wystawionym postem. Niedopuszczalne jest branie pod uwagę licytacji pod pojedynczymi zdjęciami, udostępnionymi zdjęciami na profilach prywatnych czy też funpagach.

9. Bardzo prosimy o udostępnianie grupy i dodawanie znajomych.

10. Licytują osoby pełnoletnie

11.Nie wysylamy za pobraniem i bez uprzedniego okazania dowodu wplaty.

Prośba

Prowadzisz restaurację, zakład fryzjerski , wulkanizacje, a może jesteś trenerem personalnym? Podziel się tym co umiesz najlepiej ! Cały czas szukamy fantow na licytacje dla Sary. Jeśli posiadasz coś, co chcialbyś przekazać, napisz do administratorki grupy – Klaudii Piecyk.
Pamiętaj dobro powraca!

Różne formy pomocy można znaleźć w jednym miejscu:

https://saradylewska.blogspot.com

Powiązane

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.