› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

W tym roku Św. Mikołaj nie zapomni!

› poradnik ponad rok temu    1.12.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
W tym roku Św. Mikołaj nie zapomni!

List do świętego Mikołaja… Kto z nas ich nie pisał! W tym roku jest szansa, że Mikołaj nie tylko przyniesie wymarzony prezent, ale również osobiście odpisze na waszą korespondencję. A to wszystko za sprawą specjalnie w tym celu przygotowanej strony Listymikolaja.pl. Niech magia świąt zostanie podkręcona jeszcze bardziej!

Do kogo pisze św. Mikołaj?

Kluczowy jest tu wybór adresata. Może być nim mały chłopiec albo dziewczynka. Wiek nie ma tu znaczenia, takie listy św. Mikołaj pisze zarówno do noworodków, jak i nastolatków. Odbiorcą może być także twoja ukochana, ukochany, przyjaciele, albo pracownicy. Z pewnością jest coś, za co chciałbyś mu podziękować. I zapowiedzieć ciekawą niespodziankę z okazji świąt Bożego Narodzenia. Co ważne, taki list może być wysyłany również za granicę.

Świąteczna oprawa listu od świętego Mikołaja

Jak wygląda przesyłka od św. Mikołaja? Listonosz przyniesie list. Zapakowany on będzie w ozdobną, świąteczną kopertę, na której znajdować się będzie pieczątka Poczty Polskiej i znaczki pocztowe. Treść odpowiedzi od św. Mikołaja napisana zostanie na ekologicznym, dekorowanym papierze. Bonusem jest tu ręcznie odciskana złota pieczęć.

Kiedy przyjdzie list od świętego Mikołaja?

To kiedy przysłany zostanie list, zależy od zamawiającego. Nie trzeba się martwić, poczta od Mikołaja przyjdzie przed świętami. Warunek jest taki, że zamówienie na list należy złożyć do 14 grudnia. Już teraz zaplanuj, jak ma wyglądać i jaką treść zawierać.

Tak wiele, za tak niewiele świątecznej atmosfery

Taki list potrafi przywrócić wiarę w święta. Jego koszt uzależniony jest od tego, czy jest to LIST STANDARD, czy też LIST GOLD. Najtańsza wersja aktualnie kosztuje kilkanaście złotych plus koszty przesyłki. Szczegółowy cennik znajduje się na stronie internetowej Listymikolaja.pl. Oprócz tego do pobrania jest kilka darmowych szablonów bożonarodzeniowych atrakcji. A wśród nich: spersonalizowany kalendarz Elfiego, fototapety, kolorowanki oraz szablon listu do Mikołaja.

Listy od św. Mikołaja to nie wszystko

W obecnych czasach Mikołaj nie tylko pisze listy. Inną opcją jest otrzymanie wideo od Mikołaja. Tutaj również można skorzystać z kilku wariantów. Do wyboru jest film „Elf Fajtłapa”, „Dom Mikołaja”, „Taniec elfów”, a także „Dla dorosłego”. Każdy z tych filmów można dowolnie spersonalizować i edytować. Tak, aby odbiorca takiej świątecznej korespondencji wiedział, że Mikołaj pamięta właśnie o nim.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.