› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Energa

Wiadomo w jakim towarzystwie wystąpi Marta Gałuszewska. Jutro (28.10) Voice of Poland

› zapowiedzi 12 miesięcy temu    27.10.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wiadomo w jakim towarzystwie wystąpi Marta Gałuszewska. Jutro (28.10) Voice of Poland  fot. Facebook.com/Voice of Poland

Jutro (28.10) kolejny odcinek Voice of Poland. Marta Gałuszewska, pochodząca z Elbląga jest w drużynie Michała Szpaka i wystąpi w Nokautach. Docelowo trenerzy wyłonią szesnaścioro uczestników, których usłyszymy w odcinkach na żywo. Zwycięzca otrzymuje tytuł The Voice of Poland - Najlepszy Głos i kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska Sp. z o.o.

Na Facebooku pojawiło się zdjęcie drużyny Michała Szpaka, w której jest Marta Gałuszewska oraz fotografie trzech pozostałych zespołów. 

Przed nami #Nokaut i decydujące starcie! Trenerzy wyłonią szesnaścioro uczestników, których usłyszymy w odcinkach na żywo 

 - komentarz organizatorów. 

No i wszystko jasne! W takim składzie widzimy się za tydzień (30.10) 
A co lepsze, dodatkowe 2 nasze Szpaczki są też w nokautach 

- komentowała Marta Gałuszewska.

#DrużynaMichała #Nokaut — z: Krzysztof Płonka artysta/muzyk, Marta Gałuszewska, Jacek Wolny, Kamila Kiecoń, Michał Szpak, Patrycja Ciborowska, Magdalena Dąbkowska i Aga Dębowska.

Emisja programu w każdą sobotę o godz. 20.05 i 21.05 na antenie TVP2.

Marta Gałuszewska urodziła się w Elblagu 22 lata temu. Mimo młodego wieku ma za sobą już całkiem niemało muzycznych doświadczeń. Śpiewa w zespole Divergent, w którym występuje razem z Michałem Citko. Duet można często spotkać na ulicach Trójmiasta i okolic. Śpiewała w programie Bitwa na Głosy, gdzie dołączyła do drużyny Ryszarda Rynkowskiego.

Przypomnijmy, że Marta Gałuszewska swoim wykonaniem piosenki #ISeeFire Ed Sheerana obróciła wszystkie fotele jurorów. Piosenka w sieci bije rekordy popularności, jest najczęściej oglądanym filmem na YouTube spośród wykonań 8 edycji Voice of Poland. Marta wystąpiła ostatnio w programie Pytanie na Śniadanie, gdzie również zaśpiewała piosenkę „I See Fire”.

Posłuchaj i zobacz jak śpiewała podczas Voice of Poland. 
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.