› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Włącz się w działania Klubu Aktywnego Seniora w Elblągu! Pierwsze spotkanie już 16 maja

› zapowiedzi 10 miesięcy temu    9.05.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Włącz się w działania Klubu Aktywnego Seniora w Elblągu! Pierwsze spotkanie już 16 maja

Jesteś aktywnym seniorem, który rozwija swoje zainteresowania i chce się dzielić posiadaną wiedzą? Cenisz kontakt z ludźmi i nawiązywanie nowych, ciekawych znajomości? Włącz się w działania Klubu Aktywnego Seniora w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu! Pierwsze spotkanie już 16 maja.

Klub, którego działania skierowane są do elblążan w wieku 60+, zostanie powołany w CSE Światowid w ramach projektu „Kultura dla seniora – senior dla kultury”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Oferta Klubu ma stanowić nową jakość w zakresie form spędzania wolnego czasu, skierowanych do seniorów. Tu osoby starsze będą nie tylko uczestniczyć w przygotowanych warsztatach czy prelekcjach, ale także... wcielą się w rolę instruktorów.

Możliwość poprowadzenia zajęć to okazja do sprawdzenia swoich sił na nowej płaszczyźnie działania i wykorzystania umiejętności interpersonalnych . Zapraszamy do „Światowida” wszystkich, którzy mają potrzebę dzielenia się swoją wiedzą i zainteresowaniami, a także tych, którzy chcą poznać nowe, ciekawe formy spędzania czasu. Pragniemy, aby każda osoba po przekroczeniu pewnego progu wiekowego czy przejściu na emeryturę miała świadomość, że to nie koniec aktywności, ale moment na realizację pasji, często odkładanych przez wiele lat. Dołączenie do Klubu pozwoli też odnaleźć się seniorom, którzy szukają swojego miejsca w społeczności po zakończeniu okresu aktywności zawodowej.

– mówi koordynatorka projektu, Aleksandra Bednarczuk.

Umiesz grać w brydża? Szydełkujesz lub robisz na drutach? Malujesz czy śpiewasz? Masz inne umiejętności lub pasje, którymi chcesz się podzielić z innymi? Dołącz do nas! Spotkanie organizacyjne odbędzie się 16.05.2018 r. (środa) o godz. 15:00 w CSE „Światowid” w Elblągu (pok. 38, I piętro).

Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą poznać więcej szczegółów, prosimy o kontakt pod numerem tel. +55 611 20 59 lub drogą elektroniczną pod adresem aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.