› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wybierz naturalne odżywki do włosów — postaw na świadomy i pewny wybór.

› poradnik 5 miesięcy temu    27.06.2022
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Wybierz naturalne odżywki do włosów — postaw na świadomy i pewny wybór.

Produkcja kosmetyków i produktów pielęgnacyjnych nie ma najlepszego wpływu na nasze środowisko. Musimy więc zwracać szczególną uwagę na to, jakie produkty na co dzień wybieramy. Jeśli poszukujesz sprawdzonej odżywki do włosów, a jednocześnie zależy Ci na koniecznej ochronie naturalnego środowiska — postaw na kosmetyki marki Pure — australijskiego producenta Hairjamm. Te produkty, to nie tylko świetna pielęgnacja włosów, które potrzebują regeneracji, ale również zwrócenie uwagi na potrzeby naszej Matki Natury. Sprawdź, dlaczego warto wybrać właśnie te kosmetyki

Naturalne odżywki do włosów, które przywracają im życie

Zniszczone kosmyki są poddawane codziennym zabiegom stylizacyjnym, takim jak suszenie, prostowanie, kręcenie. Wysokie temperatury, jakimi bezpośrednio raczymy nasze włosy sprawiają, że kosmyki zaczynają wypadać, i rozczesywanie jest coraz bardziej problematyczne, a skóra głowy nie może już w tak szybkim tempie się regenerować. Wtedy warto postawić na jakościowe produkty, które odmienią codzienną pielęgnację. Odżywki do włosów marki Pure to pewne składy, które radzą sobie z każdym typem włosów. Wystarczy kilkudniowa kuracja, aby móc już zauważyć efekty odżywiania i wygładzania. Zawarte w odżywkach składniki to przede wszystkim proteiny, oleje arganowe, oleje z maruli, aloes, ekstrakty pochodzące z roślin, które mają na celu odbudowywać to, co zniszczyły silikony i parabeny używane w innych kosmetykach. Naturalne odżywki do włosów marki Pure pomagają spłukiwać szkodliwe substancje, sprawiają, że kosmyki przestają być łamliwe. Mają działanie mocno nawilżające i regenerujące. 

Naturalne składy produktów dla odbudowy naturalnych ekosystemów

Wykorzystanie odżywek marki Pure niesie ze sobą jeszcze inne, przyjemne konsekwencje. Produkcja odżywek przebiega zgodnie z misją ratowania środowiska naturalnego. Czyste składy produktów to jeden z atutów, który ma na celu pomóc w zniwelowaniu tego szkodliwego wpływu. Kolejnym jest fakt, że samo produkowanie odzywek ma ograniczać szkodliwy wpływ, jaki na środowisko wywiera produkcja kosmetyków. Specjaliści dbają o to, aby odżywki pakowane były w pojemniki, które podlegać będą recyklingowi. Dzięki temu klient otrzymuje produkt, który powstał w zgodzie z naturalnym środowiskiem. Odżywki marki Pure to kosmetyki, które powstają zgodnie z zaleceniami specjalistów fryzjerów. W ich tworzeniu udział biorą doświadczeni profesjonaliści, którzy na co dzień mają do czynienia z różnymi problemami klientów. W ten sposób powstają dedykowane rozwiązania, które kolejno wykorzystywać mogą również w swoich salonach fryzjerzy. Jeśli posiadasz swój salon fryzjerski i zależy Ci na wykorzystaniu jakościowych produktów w pracy, postaw na naturalne odżywki do włosów Pure. To rozwiązania, dzięki którym wpływasz na zadowolenie swoich klientek, dbając o ich pielęgnację, a jednocześnie zwracając uwage na to, jak oddziałujesz na środowisko naturalne.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.