› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Wywiad z Wiolettą Urbańską. Dlaczego finalistka Miss Polski ma sentyment do naszego miasta?

› wywiady ponad rok temu    28.11.2017
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
12 zdjęćOd lewej: Paulina Zgoda, Miss Regionu Kujawsko Pomorskiego 2017 gratuluje Wiolecie Urbańskiej, nowo wybranej I Vice Miss Ziemi Elbląskiej 2017  / Wioletta Urbańska,Od lewej: Paulina Zgoda, Miss Regionu Kujawsko Pomorskiego 2017 gratuluje Wiolecie Urbańskiej, nowo wybranej I Vice Miss Ziemi Elbląskiej 2017  / Wioletta Urbańska, fot. Marcin Mongiałło

I Vice Miss Ziemi Elbląskiej 2017 Wioletta Urbańska z Rybna koło Działdowa rywalizuje w konkursie Miss Polski. Już 3 grudnia odbędzie się finał konkursu, podczas którego zostanie wyłoniona tegoroczna laureatka tego najbardziej prestiżowego polskiego konkursu piękności. W tym samym dniu zostanie rozstrzygnięty plebiscyt na Miss Polski Wirtualnej Polski 2017, w którym możecie zagłosować na Wiolettę! z tej okazji postanowilismy zadać kilka pytań kandydatce, która dużym sentymentem darzy nasze miasto.

Marcin Mongiałło: W jaki sposób my, elblążanie, możemy Ci pomóc, jeśli chodzi o wybory Miss Polski, w których startujesz? Czy jest jakieś głosowanie na Miss Publiczności?

Wioletta Urbańska: To bardzo miłe, że pamiętacie o mnie. Choć nie pochodzę z Elbląga, mam sentyment do tego miasta. To tu zaczęłam drogę do finału Miss Polski. Aktualnie trwają dwa głosowania. Pierwsze - internetowe na Miss Polski Wirtualnej Polski 2017. Codziennie i z rożnych sprzętów (telefonów, komputerów) można oddawać głosy na mnie. Mój numer to 18: http://miss.kobieta.wp.pl. Jest także głosowanie sms-owe na Miss Internetu (SMS o treści MP.18 na numer 7248). Zapraszam również do polubienia strony na Facebooku ,,Wioletta Urbańska - Miss Polski 2017 - kandydatka”.

Jak wspominasz wybory Miss Ziemii Ebląskiej, które odbyły sie w kwietniu tego roku w Elblągu?

Wioletta Urbańska: To były niezapomniane przeżycia. Choć ciężko przygotowywaliśmy się, by pokazać bezbłędnie układy na scenie, to jednak były piękne chwile. Najczęściej wspominam wspólny czas spędzony w Elblągu z siostrą, która także startowała w konkursie. Śmieszne sytuacje, przymiarki, próby, żarty i rozmowy z innymi kandydatkami...

Czy i w jaki sposób te wybory (Miss Ziemi Elbląskiej) wpłynęły na rozwój Pani kariery w świecie modellingu?

Wioletta Urbańska: Modelingiem zajmuje się od 5 lat. Myślę, że to on przyczynił się do tego, jak zachowuję się na scenie podczas dotychczasowych gal czy sesji zdjęciowych dla katalogów Miss Polski. Modeling bardzo pomógł przezwyciężyć mi małą nieśmiałość i stres podczas wyjścia na scenę. Zauważyłam także, że dzięki wyjazdom na kontrakty mam odwagę nawiązywać nowe kontakty i nie boję się wyzwań. Dlatego tez trafiłam do konkursu Miss Ziemi Elbląskiej

Czym Pani się obecnie zajmuje?

Wioletta Urbańska: Przygotowuję rzeczy z listy potrzebne na zgrupowanie. Nigdy w życiu nie byłam tak długo na zakupach. Na liście są takie rzeczy jak: sukienka koktajlowa, sukienka wieczorowa, srebrne szpilki, czerwony i biały duży sweter, plastry na obtarcia itp. Zdjęcia w takich rzeczach będą piekne. Niektóre z nich będą już w świątecznym nastroju. Studiuję na trzecim roku zarządzanie i dowodzenie na Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Od niedawna mam swoją agencję modelek, którą chcę rozwijać.

Czy miała Pani czas zwiedzić choć trochę nasze miasto? Jak się Pani podoba Elbląg?

Wioletta Urbańska: Nie miałam duzo czasu, by zwiedzać, ale to co zobaczyłam przy okazji spodobało mi się. Koniecznie musiałam zjeść obiad i lody na Starym Mieście zanim wyjechałam do Rybna, a potem do Warszawy. Nie miałam czasu, ponieważ ćwiczyłyśmy układy na galę.

Jakie są Twoje plany na najbliższą i dalszą przyszłość?

Wioletta Urbańska: Po napisaniu pracy licencjackiej i obronie, chcę kontynuować wyloty na kontrakty zagraniczne. Modeling, a najbardziej chodzenie po wybiegu, uzależnia. Pójdę także na kilka kursów, min. projektowania witryn sklepowych i oczywiście zajmę się rozwinięciem swojej agencji.

Dziękuję za rozmowę Wioletta i życzę Ci sukcesu na gali finałowej Miss Polski. 

RozmawiałMarcin Mongiałło


Przypominamy, że 3 grudnia odbędzie się finał konkursu Miss Polski, podczas którego zostanie wyłoniona tegoroczna laureatka tego najbardziej prestiżowego polskiego konkursu piękności. W tym samym dniu zostanie rozstrzygnięty plebiscyt na Miss Polski Wirtualnej Polski 2017, w którym możecie zagłosować na Wiolettę!  Wystarczy wejść na stronę http://miss.kobieta.wp.pl i zagłosować na kandydatkę nr 18 – Wiolettę Urbańską! Pomóżmy uczestniczce konkursu Miss Ziemi Elbląskiej 2017. Gala finałowa odbędzie się 3 grudnia w Krynicy Zdrój, a prezentacje kandydatek będzie można oglądać w Telewizji Polsat. Początek o godzinie 20:00.

Poniżej fotogaleria zdjęć Wioletty Urbańskiej z dwudziestej, jubileuszowej gali Miss Ziemi Elbląskiej, podczas której została uhonorowana tytułem I Vice Miss Ziemi Elbląskiej 2017.

 • I Vice Miss Ziemi Elbląskiej 2017 Wioletta Urbańska
 • I Vice Miss Ziemi Elbląskiej 2017 Wioletta Urbańska
 • I Vice Miss Ziemi Elbląskiej 2017 Wioletta Urbańska
 • I Vice Miss Ziemi Elbląskiej 2017 Wioletta Urbańska
 • I Vice Miss Ziemi Elbląskiej 2017 Wioletta Urbańska
 • I Vice Miss Ziemi Elbląskiej 2017 Wioletta Urbańska
 • I Vice Miss Ziemi Elbląskiej 2017 Wioletta Urbańska
 • I Vice Miss Ziemi Elbląskiej 2017 Wioletta Urbańska
 • I Vice Miss Ziemi Elbląskiej 2017 Wioletta Urbańska
 • I Vice Miss Ziemi Elbląskiej 2017 Wioletta Urbańska
 • I Vice Miss Ziemi Elbląskiej 2017 Wioletta Urbańska
 • I Vice Miss Ziemi Elbląskiej 2017 Wioletta Urbańska
ilość zdjęć 12 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 5
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.