› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Wzory do haftu krzyżykowego - gdzie znaleźć

› poradnik 3 miesiące temu    22.10.2021
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wzory do haftu krzyżykowego - gdzie znaleźć

Haft krzyżykowy cieszy się nieustającym powodzeniem, ponieważ jest piękny i oryginalny. Ta wyjątkowa technika hafciarska ma swoje wierne grono fanów. I nic w tym dziwnego, ponieważ haft krzyżykami daje niesamowite, artystyczne efekty. Praca nad tym rodzajem rękodzieła nie jest wcale trudna dlatego coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie przygody z krzyżykowaniem. Wystarczą dobre chęci i odpowiednio dobrany wzór do haftowania, aby cieszyć się przyjemnością z twórczego działania.

Czym jest haft krzyżykowy?

Technika haftu krzyżykowego opiera się na tworzeniu pięknych obrazów za pomocą igły i muliny. Kluczem do sukcesu jest system wyszywania, który polega na wykonywaniu krzyżyków w kolorach idealnie dopasowanych do kolorystyki nadrukowanej kanwy. Kanwa z nadrukiem to najlepsze rozwiązanie zarówno dla początkujących hafciarek, jak i osób dawno zaprzyjaźnionych z tą technika hafciarską, ponieważ jest znacznym ułatwieniem pracy, i to o każdym stopniu trudności. Dlatego warto się zaopatrzyć w specjalne zestawy do haftu, ponieważ wszystko co potrzebujemy mamy w zasięgu ręki. Najważniejsze to wybrać odpowiedni dla siebie wzór.

Wzory do haftu krzyżykowego - gdzie można kupić?

Osoby, które zajmują się tą techniką hafciarską często szukają nowych inspiracji do tworzenia swoich dzieł. Wzory mogą znaleźć w pismach specjalistycznych lub w Internecie, ale sam wzór to nie wszystko. Korzystając z takich źródeł hafciarka musiałaby sama dobrać kolorystycznie mulinę zakupić odpowiednią jej ilość, zaopatrzyć się w kanwę i jeszcze sama przenieść na nią wzór. To zabiegi bardzo pracochłonne i czasochłonne dlatego najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty rzetelnego i godnego zaufania sklepu. Takim miejscem jest sklep Gobelinek - haftkrzyzykowy.com.pl.

Dlaczego warto nas wybrać?

Oferujemy bogatą paletę propozycji, dedykowanych zarówno początkującym hafciarzom, jak i wprawionym w sztukę haftu krzyżykowego. Dostępny mamy różnorodny wybór zestawów o bardzo szerokim zakresie tematycznym. Znajdziesz u nas wzory krajobrazów, kwiatów, obrazów religijnych, martwych natur, zwierząt, portretów i postaci, a także wzory obrazów malarskich największych mistrzów. Pośród naszych propozycji znajdują się wzory okazjonalne, np. Pierwsza Komunia, Wielkanoc czy Boże Narodzenie. Dla najmłodszych adeptów igły i muliny mamy wzory z dziecięcymi motywami. Każdy zestaw został bardzo dokładnie opracowany i zawiera wzór do haftu w postaci nadrukowanej kanwy, dobraną kolorystycznie mulinę oraz igły. Dodatkowym atutem oferty jest możliwość zakupienia wzoru graficznego na papierze.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.