› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Z okazji Dnia Mamy

› bieżące 2 miesiące temu    26.05.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Z okazji Dnia Mamy  fot. archiwum Aresztu Śledczego w Elblągu

Dzień Matki jest okazją do przypomnienia jak wiele kobiet pełni służbę w szeregach naszej formacji umiejętnie godząc  życie zawodowe  z życiem rodzinnym i rolą mamy. 

Nie jest to zadanie łatwe. Kobiety w Służbie Więziennej pracują we wszystkich działach: ochrony, penitencjarnym, ewidencji, kadr, finansowym, terapeutycznym. Pełnią służbę  na rozmaitych stanowiskach wymagających często dużej dyspozycyjności, wiedzy, umiejętności i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.  To wychowawczynie, psycholodzy, terapeutki, strażnicy, oddziałowe, ale też kierownicy działów i dyrektorzy zakładów karnych i aresztów śledczych. Mimo tak wymagającej służby pozostają fantastycznymi matkami.

Zwłaszcza w dobie epidemii koronawirusa, kiedy obowiązki służbowe wymagają dużego zaangażowania, a z drugiej strony dzieci pozostające w domach wymagają większej troski i opieki. Dlatego z okazji Dnia Matki ślemy wszystkim mamom – funkcjonariuszkom serdeczne życzenia  i podziękowania  za trud i wysiłek włożony w wychowanie dzieci, za to że są tak dzielne.

kpt. Anna Downardodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.