› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Z Ziemi Elbląskiej po koronę Miss Polski!

› strefa miss ponad rok temu    7.06.2017
Maciej Markowski
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
10 zdjęćZ Ziemi Elbląskiej po koronę Miss Polski! fot. MissPolski.pl

W Łodzi (4 czerwca) odbyły się kwalifikacje ogólnopolskiego konkursu piękności Miss Polski 2017. Do Hali Expo zjechały najpiękniejsze kobiety, nagradzane w konkursach regionalnych. Jurorzy poszukiwali 22 kandydatek do finału w kategorii nastolatek oraz 38 półfinalistek konkursu głównego. Ziemię Elbląską reprezentowało pięć kobiet i dwie z nich znalazły uznanie w oczach ekspertów. Do finału Miss Polski Nastolatek 2017 dostała się Adrianna Gotowicka, a do półfinału Miss Polski 2017 Wioletta Urbańska. Korona zwyciężczyniom zostanie wręczona 24 czerwca w Kozienicach.

Wioletta Urbańska w kwietniowych wyborach Miss Ziemi Elbląskiej zdobyła tytuł I Wicemiss. Mieszka obecnie w Warszawie, gdzie studiuje zarządzanie na Akademii Sztuki Wojennej. Ma 22 lata, 177 cm wzrostu, wymiary 84/62/86 i interesuje się podróżami i modelingiem. Awans do półfinału jest sporym wyróżnieniem, ale 23 czerwca w Amfiteatrze w Kozienicach będzie okazja wejścia do ścisłego finału. Drugą reprezentantką Elbląga, choć zamieszkałą w Morągu, jest 16-letnia Adrianna Gotowicka - II Wicemiss Ziemi Elbląskiej Nastolatek. Ma 183 cm wzrostu, wymiary 90/64/92 i interesuje się modelingiem, siatkówką oraz lekkoatletyką. Uczęszcza do Gimnazjum nr 1 w Morągu. Adrianna może być już spokojna występu podczas gali finałowej, ponieważ przeszła już półfinały i teraz przed nią rywalizacja o miano najpiękniejszej z 21 innymi kandydatkami.

Na eliminacje zjechały wszystkie zwyciężczynie regionalnych konkursów, ich wicemiss, drugie wicemiss, zdobywczynie Zielonych Kart, a także uczestniczki, które zgłosiły swoje kandydatury przez internet. W jury zasiadły dwie polskie królowe piękności: Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska oraz aktualna Miss Polski Paulina Maziarz. Korona Miss Polski Nastolatek należy cały czas do Patrycji Pabis. Ziemię elbląską reprezentowały oprócz Adrianny Gotowickiej i Wioletty Urbańskiej: Paulina Czartowska, Patrycja Wydra oraz Wiktoria Pańczuk.

Finał zaplanowano na 24 czerwca w Kozienicach. Dzień wcześniej zostaną wyłonione finalistki Miss Polski z półfinału.

Adrianna Gotowicka podczas wyborów Miss Ziemi Elbląskiej:

Wioletta Urbańska podczas wyborów Miss Ziemi Elbląskiej:

 

ilość zdjęć 10 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kam.93
ponad rok temu ocena: 60%  3
tam silikonów nie akceptują ...
odpowiedz oceń komentarz 3 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ZDZIWIONY
ponad rok temu ocena: 50%  2
A CÓŻ TO SIE STAŁO ZE NIEDOCENILI NASZA MISSSSSS I KROLOWA EUROPY PAULINKE CZYZBY NASZE SUPER PROFESJONALNE JURY SIE NIE ZNALO , BO CO WYBORU NA KROLEWNE TO CHYBA NIKT NIE MA WATPLIWOSCI JAK TO SIE ROBIIIIIII
odpowiedz oceń komentarz 3 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xyz
ponad rok temu ocena: 33% 1
miss nie może być sztuczna ..
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.