› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Zabójstwo kobiety. Elbląska prokuratura zakończyła śledztwo

› bieżące ponad rok temu    23.02.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zabójstwo kobiety. Elbląska prokuratura zakończyła śledztwo

Prokuratura Okręgowa w Elblągu zakończyła śledztwo w sprawie zabójstwa kobiety, którą  pozbawił  życia mieszkający z nią mężczyzna. Tragiczne zdarzenie miało miejsce w gminie Ostróda

Prokuratura Okręgowa w Elblągu poinformowała o zakończeniu śledztwa w sprawie morderstwa popełnionego w nocy z 22 na 23 maja 2017 roku przez Zbigniewa S.. 

Pokrzywdzona zamieszkująca wspólnie z oskarżonym, podczas towarzyskiego spotkania, po wspólnie spożytym alkoholu, została brutalnie pobita przez Zbigniewa S. Zgodnie z treścią opinii biegłego z zakresu medycyny sądowej zgon pokrzywdzonej nosił cechy śmierci nagłej. Pokrzywdzona miała rany tłuczone na ciele, sińce, złamania, a szczególnie obrażenia czaszkowo mózgowe z krwiakiem podtwardówkowym, które były bezpośrednią przyczyną jej śmierci.

Podejrzany przesłuchany w sprawie nie przyznał się do popełnienia przestępstwa. Sprawa zostanie rozpoznana przez Sąd Okręgowy w Elblągu, gdzie został wysłany wobec Zbigniewa S. akt oskarżenia.
Za czyn z art. 156. § 3 kk polegający na spowodowaniu ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem jest śmierć człowieka sprawca podlega karze pozbawienia wolności od lat 5, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.  

- wyjaśnia prokurator Iwona Piotrowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Elblągu.  

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.